Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci

Stavíte nebo rekonstruujete a nejste si jisti, jaké firmy na jednotlivé práce najmout? Nemůžete se v nabídce zedníků, obkladačů, instalatérů a architektů vyznat? Obraťte se na stavební firmu LaVaRoss ze Zlína a ušetříte si práci i peníze. My totiž nabízíme kompletní stavební práce pro jednotlivce, firmy i města. Při stavbě i rekonstrukci každého objektu tak zajistíme vše, od potřebné projektové dokumentace, přes realizaci stavby, až po závěrečnou kolaudaci.

Stavební práce, LaVaRoss2010 s.r.o.

Potřebné dokumenty vyřídíme za vás

Stavba každého objektu začíná vždy již několik měsíců před položením první cihly. Vyřídit je totiž potřeba řada nejrůznějších dokumentů a povolení. Ve společnosti LaVaRoss jsme si toho vědomi, nenabízíme vám proto pouze stavební práce či rekonstrukce bytových jader. My se postaráme o zajištění všech vyjádření správců inženýrských sítí a dotčených orgánů státní správy, o vyřízení územního řízení i stavebního povolení. Nabízíme také kompletní zpracování projektové dokumentace, odborné poradenství týkající se jednotlivých konstrukčních řešení a stavebních materiálů i předběžné odhady rozpočtu. S námi tak budete na stavbu perfektně připraveni a žádná nepříjemná překvapení nebo zdržení vás nečekají.


Stavební práce všeho druhu

Ptáte se, kdo může naše stavební práce využít? Odpověď je jednoduchá - Každý. My si totiž poradíme se stavbou rodinných domů, zemědělských objektů, administrativních budov, bytovek i průmyslových hal. Zaměřujeme se ale i na rekonstrukce bytových jader. Ať už tak chcete postavit rodinný domek nebo se chystáte rozšířit svoji firmu, jedno je jisté. V naší stavební firmě se postaráme, aby vše proběhlo přesně dle vašich představ. Zajistíme tak hrubé stavební práce, pokládku dlažeb, realizaci i zateplení fasád. Problém pro nás není ale ani stavba zahradních pergol, bazénů, nebo zahradních jezírek. Od prvotního plánování až po finální kolaudaci stavby se na nás tak můžete stoprocentně spolehnout.

Zajistíme stavby domů i rekonstrukce bytových jader


Zateplení fasád a zateplení střech pro ekonomičtější provoz objektu

Jeden ze základních požadavků na bydlení i podnikání je dnes jejich ekonomický provoz. I této oblasti proto věnujeme velkou pozornost. Zákazníkům, kteří se s námi rozhodnou stavět proto pomůžeme s realizací a vyřízením dotací z programů „Zelená úsporám“ a „Nová Zelená úsporám“. Ani starší objekty ale nemusí přijít zkrátka. Zaměřujeme se také na adaptace a rekonstrukce bytových jader, rodinných domů i průmyslových objektů. Zajistíme tak zateplení fasád, výměnu výplní otvorů, zateplení střech i stropů tak, aby se energetická náročnost objektu maximálně snížila. Postaráme se také o návrh a realizaci alternativních zdrojů energie na míru vaší nemovitosti. Využít tak můžete tepelná čerpadla, solární panely, FVE, inteligentní topné kabely i další vychytávky, které vám pomohou ušetřit.

Zateplení fasád a zateplení střech vám ušetří náklady za vytápění.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lavaross.cz

Vydáno 11.02.2016
98 Zhlédnutí
Topováno 20.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss

Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss
Rekonstrukce bytů a rodinných domů, inženýrská činnost i kompletní stavební práce, to jsou obory stavební firmy LavaRoss z města Znojmo. Díky dlouholetým zkušenostem, kvalitnímu personálu a skutečně široké nabídce služeb se na nás tak může obrátit soukromník, který touží po hezkém bydlení, ale i ...

Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu

Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu
Vlastníte stavební firmu, podnikáte ve stavebnictví nebo jste se sami pustili do realizace stavby, či rekonstrukce domu? Spousta stavebních prací se bez lešení neobejde. Pokud však víte, že hliníkové fasádní lešení by u vás nemělo kromě jednorázového použití více využití, případně se vám jeho nákup ...

Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč

Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč
Stavební a projekční firma LaVaross nabízí investorům komplexní stavební řešení. Zajistí projekci, samotnou výstavbu i kolaudaci. Kromě kompletních realizací na klíč však společnost poskytuje také celou řadu dílčích činností, ať už jde o realizace strojních omítek či sádrokartonových konstrukcí.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LaVaRoss2010 s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LaVaRoss2010 s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

U Sladovny 425
Hodonice 671 25

info@lavaross.cz
+420 530 511 300


Najdete nás také zde:

ARES
captcha