JOKR - montáže s.r.o.
Revize jeřábů a zdvihacích zařízení

Vydáno 16.12.2015
80 Zhlédnutí
Topováno 12.03.2016

Školení jeřábníků a další obsluhy zdvihadel připraví zaměstnance na práci s technikou

Zdvihací zařízení nemůže obsluhovat každý, ale pouze odborně vyškolený zaměstnanec. A proto v naší společnosti JOKR pravidelně pořádáme školení jeřábníků, které vás nebo vaše zaměstnance připraví na správou obsluhu zdvihacích zařízení.

školení jeřábníků

Zdvihací zařízení a jeho obsluha vyžaduje odborné znalosti

Po absolvování našeho školení jeřábníků dokáží zaměstnanci využít veškeré možnosti a výhody kvalitního zařízení a podat maximální výkon. Školení jeřábníků kromě zvýšení výkonu předchází i úrazům a nesprávnému užití stroje, kterým by mohlo být zdvihací zařízení poškozeno.


Jeřábnický i vazačský průkaz nebo osvědčení o absolvování školení

Jakákoli neodborná manipulace s jeřábem nebo libovolným zdvihacím zařízením vede k poruchám a dalším nákladům – to vám však s naší nabídkou školení jeřábníků a další obsluhy zdvihadel nehrozí.

Školení jeřábníků a nabídka odborné školící činnosti


Školení jeřábníků založené na praktických zkušenostech z oboru

Naše společnost je předním poskytovatelem služeb v oboru zdvihací techniky a jeřábů, a proto si můžete být jisti, že veškeré informace, které uslyšíte na školení jeřábníků, jsou skutečně z praxe, získané mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Školení jeřábníků od přední české firmy z oboru


Revize zdvihacích zařízení

Zdvihací zařízení a jejich revize jsou stěžejním oborem naší společnosti, včetně nabídky komplexních dodávek, služeb a distribuce v tomto oboru. Dále se staráme také o zajištění projektové a přípravné dokumentace zdvihacích zařízení a jejich výrobu včetně komplexní dokumentace. Na trhu působíme již od roku 1991, a od této doby úspěšně plníme veškeré zakázky, při kterých se snažíme našim zákazníkům maximálně vyhovět.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jokr-krysl.cz/