O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM

Přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje za topení? Tím nejlepším řešením je zateplení vašeho domu, díky kterému výrazně ušetříte. Vnější dodatečná tepelná izolace vám totiž pomůže snížit spotřebu energie až o třetinu. Zateplení budov by ale měla provádět jen kvalitní a renomovaná firma. Pokud bydlíte v okolí Kutné Hory, Kolína či Čáslavi, tak neváhejte využít služeb firmy K&T SYSTÉM, která se už více než 20 let zabývá zateplovacími systémy a kromě jiného nabízí i bezplatné poradenství.

kvalitní zateplení budov

Zateplení může mít rodinný dům i panelák

O zateplení budov je v současnosti veliký zájem, neboť každý chce mít v domě příjemnou teplotu, a navíc ušetřit za topení. A především je zateplení budov investicí, která se vám několikrát vrátí. Vnější zateplení je vhodné jak pro rodinné, bytové i panelové domy a dá se udělat jak při stavbě budovy, tak samozřejmě i dodatečně. Zateplení je ovšem práce, kterou je potřeba svěřit do rukou zkušených odborníků. A ty najdete například ve firmě K&T SYSTÉM, která sídlí na Turkaňku nedaleko Kutné Hory.

Zateplení budov od profesionálů


Proč firma K&T SYSTÉM?

Firma K&T SYSTÉM se na českém trhu pohybuje více než 20 let a od počátku své existence se zaměřovala na zateplovací systémy, ve kterých patří mezi tuzemskou špičku. Firma K&T SYSTÉM kromě kompletního servisu pro zateplení obvodových plášťů budov nabízí také bezplatné poradenství. Zateplení budov provádí firma K&T SYSTÉM vždy podle individuálních přání zákazníka, kterému se snaží v jeho požadavcích maximálně vyhovět.

Kromě zateplení budov se firma K&T SYSTÉM zaměřuje také na výměnu oken a dveří.

Zateplení i výměna oken a dveříVydáno 17.12.2015
69 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora
Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou ...

Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora

Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora
Ať už bydlíte v rodinném či panelovém domě nebo vlastníte průmyslový objekt, investice do tepelné izolace se vyplatí v každém případě. Výdaje spojené s vytápěním rostou každým rokem. Kvalitně provedené zateplení nemovitosti vám přinese významnou úsporu peněz a vaše obydlí navíc může být i mnohem ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K&T SYSTÉM, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K&T SYSTÉM, s.r.o.
www.ktsystem.cz
Adresa

Adresa

Turkaňk 44
Kutná Hora - Sedlec 285 32

ktsystem@tiscali.cz
+420 327 571 985


Najdete nás také zde:

ARES
captcha