Komplexní řešení odsávání a filtrace vzduchu pro průmyslové provozy

Firma KOVODRUŽSTVO v.d. Strážov se zabývá výrobou, dodávkou a montáží techniky pro strojírenský, dřevozpracující, stavební, chemický a potravinářský průmysl. K hlavním produktům se řadí radiální ventilátory a průmyslová filtrace pro velké provozy.

Odsávání a filtrace vzduchu pro průmyslové provozy

Historie společnosti KOVODRUŽSTVO v.d. Strážov sahá až do roku 1945 a již od doby jejího vzniku je předmětem činnosti strojírenská výroba. V současné době se firma primárně zaměřuje na radiální ventilátory, průmyslové filtry, vzduchotechniku, sušárny obilí, zahradnické nářadí, zakázkovou výrobu ocelových konstrukcí a plechových konstrukčních dílů.

K dalším aktivitám firmy patří i zakázková výroba průmyslových chladičů pro chlazení v elektrárnách, výroba teplovodních kotlů a výměníků tepla. Nabízí komplexní řešení odsávání a filtrace vzduchu v provozech se zvýšenou prašností, výskytem kouře či chemických látek, jejichž přítomnost ve vzduchu je nežádoucí a zdraví nebezpečná.

KOVODRUŽSTVO v.d. Strážov je moderní dynamická firma se 110 zaměstnanci, která klade důraz na maximální kvalitu výrobků i služeb. I z toho důvodu získala v roce 1997 certifikát kontroly jakosti ISO 9001 od anglické certifikační firmy BSI.

Radiální ventilátory do občanských i průmyslových budov

Oblast použití radiálních ventilátorů je velmi široká. V nabídce naleznete ventilátory vhodné pro výměnu vzduchu v občanské výstavbě, průmyslových prostorech menšího i velkého provozu, poplastované či pogumované ventilátory k pecím a kotlům, i speciální varianty do průmyslových hal a prostor, kde hrozí nebezpečí výbuchu. Samozřejmostí je i pestrý výběr příslušenství k ventilátorům.

Veškeré ventilátory nabízíme včetně dodávky a montáže, zákazníkům rádi poradíme s výběrem produktu vhodného na míru jeho požadavkům.

Průmyslová filtrace i do provozů se speciálními nároky

Společnost KOVODRUŽSTVO v.d. Strážov zajišťuje díky inovativním technologiím průmyslovou filtraci pro malé i větší podniky s ohledem na individuální požadavky každého provozu. Mezi typická průmyslová odvětví využívající našich produktů patří strojírenství, stavebnictví, zpracování dřeva, chemický a potravinářský průmysl a další.

Novinkou v oblasti průmyslové filtrace je odsávání peletovacích linek filtračním zařízením umožňujícím zajistit v hale čistý vzduch a odfiltrované částečky vrátit zpátky ke zpracování.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kovostrazov.cz

Vydáno 08.01.2013
718 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslové ventilátory zvýší komfort i v nejnáročnějších provozech

Průmyslové ventilátory zvýší komfort i v nejnáročnějších provozech
Těžký vzduch a nežádoucí pachy jsou problémem nejen v průmyslových halách, sportovních centrech a gastro provozech, ale také v kancelářích, garážích a jiných prostorách, kde není zajištěna dostatečná ventilace. S těmito obtížemi si poradí průmyslové ventilátory, které dokáží efektivně odvětrat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
www.kovostrazov.cz
Adresa

Adresa

Strážov 146
Strážov 340 21

kovo@kovostrazov.cz
+420 376 392 451


Najdete nás také zde:

ARES
captcha