Bazény, zastřešení i čističky odpadních vod od firmy RS Aqua Servis

Máte odjakživa sen, že budete mít u domu bazén? S firmou RS Aqua Servis si tento sen můžete splnit! Firma RS Aqua Servis, která sídlí v České Kamenici, se totiž zabývá výrobou a montáží bazénů na míru. Kromě toho vám firma může vyhotovit i zastřešení na bazény, díky čemuž se budete moci koupat od dubna až do listopadu. Firma RS Aqua Servis se ale nespecializuje pouze na bazény a jejich zastřešení, ale také na čističky odpadních vod nebo mobilní vířivky.

výroba bazénů

Moderní a kvalitní výroba bazénů

Proč byste chodili na koupaliště, když můžete mít bazén na vlastní zahradě? Stačí jen zavolat či zajít do firmy RS Aqua Servis, kde vám s výběrem bazénů ochotně poradí. Výroba bazénů totiž ve firmě RS Aqua Servis funguje už více než 10 let a po celou dobu se řídí těmi nejmodernějšími postupy za použití vysoce kvalitních materiálů. V nabídce má firma polypropylenové a laminátové bazény, ke kterým samozřejmě nabízí i filtrační zařízení.

Firma RS Aqua Servis vychází vstříc svým zákazníkům a vyrábí i bazény přímo na míru. A pokud budete chtít, tak můžete mít k bazénu i zastřešení, díky němuž se budete moci koupat i za nepříznivého počasí.

Bazény na míru a jejich zastřešení


Čističky odpadních vod i mobilní vířivky

Výroba bazénů ovšem není všechno, na co se severočeská firma RS Aqua Servis zaměřuje. Vyrábí také totiž čističky odpadních vod neboli ČOV, které splňují všechny požadované normy. ČOV od firmy RS Aqua Servis jsou vhodné pro rodinné domy i malé provozovny. Dále v nabídce najdete odpadní jímky a septiky. V neposlední řadě firma RS Aqua Servis nabízí mobilní vířivky pro dvě až šest osob od společnosti Hanscraft. Splňte si i vy své sny s firmou RS Aqua Servis.

Čističky odpadních vod - ČOVVydáno 14.01.2016
113 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba i zastřešení bazénů a mobilních vířivek pro každou zahradu

Výroba i zastřešení bazénů a mobilních vířivek pro každou zahradu
Sníte o tom, že vyjdete před svůj dům a skočíte do vlastního bazénu? Nebo si raději zarelaxujete se sklenkou šampaňského ve vířivce? Tak nezůstávejte jen u představ. Mobilní vířivka či vlastní bazén nemusí být nedostupnou záležitostí. Společnost RS Aqua Servis vám vaše sny promění ve skutečnost.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RS - Aqua servis s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RS - Aqua servis s. r. o.
www.edb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Bazény
Adresa

Adresa

Dukelských hrdinů 406
Česká Kamenice 407 21

rs-aquaservis@email.cz
+420 607 993 011


Najdete nás také zde:

ARES
captcha