Pasířství Jaroš – výrobky na míru od začátku až do konce

Pasířství je starodávné řemeslo, které má své kořeny až ve 13 století. My ve společnosti Pasířství Jaroš sice nepamatujeme rytířské turnaje, pasířství se ale také snažíme dělat poctivě a na základě tradičních postupů. Na zakázku vyrábíme svítidla a nejrůznější interiérové doplňky z mosazi, a to od původního návrhu přes výrobu a montáž až po čištění a renovace.

umělecké pasířství, kovářské, kovotlačské a zámečnické práce

Pasířství s tradicí

Pasířství se ve společnosti Pasířství Jaroš věnujeme již více než 15 let, po které nabízíme širokou škálu služeb přesně na přání zákazníka. Věnujeme se výrobě svítidel všeho druhu a doplňků dle vlastních návrhů i dle návrhů samotných zákazníků, vyrábíme ale i malé série zboží. V neposlední řadě se pak věnujeme repasím a renovacím svítidel. Pasířství se u nás ale netýká pouze svítidel, vyrábíme také:

- Garnýže
- Zábradlí
- Repliky historických předmětů
- Krbové nářadí a mřížky
- Dveřní kování a okenní kličky
- Okopné plechy
- Oplechování dveří

Pasířství je u nás založeno na dlouholeté zkušenosti


Kovotlačitelství aneb nabízíme více než pasířství

Pasířství ale není to jediné, co vám v naší společnosti nabízíme. Věnujeme se také zámečnickým a kovářským pracím a kovotlačitelství. Vyrobíme vám zábradlí, schodiště, okenní či dveřní mříže i další kovové výrobky na míru. V rámci kovotlačitelství pak zhotovujeme rámečky, mísy, poháry i další originální zboží z mosazi, mědi, železa či nerezu.

Využít můžete pasířství i kovotlačitelství


Služby ušité na míru

Ať už vás zajímá pasířství nebo jiné služby, zaručujeme vám kvalitní práci přesně dle vašich individuálních potřeb. Rádi vyjdeme z vašeho návrhu, nebo vám ideální provedení výrobku doporučíme. Postaráme se pak o jeho zaměření, výrobu i montáž tak, abyste byli maximálně spokojeni.Vydáno 06.01.2016
409 Zhlédnutí
Topováno 07.07.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Přemysl Jaroš Umělecké pasířství a kovářství Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Přemysl Jaroš
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Na Louži 5
Praha 10 101 00

jaros.premysl@seznam.cz
+420 607 536 316


Najdete nás také zde:

ARES
captcha