Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

PNEUcentrum Václavovič

Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

Pneumatiky patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu, jejich jakost významně ovlivňuje kvalitu jízdy a chování na silnici. Proto se výběr a seřízení nesmí podceňovat. Pokud svěříte výměnu pneu, opravu nebo prodej do rukou profesionálům, výsledek bude o úroveň vyšší. Navštivte PNEU Centrum Václavovič v Břeclavi a podívejte se, jak vypadá kvalitní profesionální pneuservis.

autoservis, pneuservis

Služby pneuservisu nespočívají jen ve výměně pneu

Naprostá většina klientů si pod náplní práce pneuservisu představí výměnu pneu, nic víc, nic míň. Ve skutečnosti však pneuservisy obvykle nabízí mnohem více služeb. Jasným příkladem je zmíněná firma z Břeclavi.

Kromě přezutí pneu všech vozidel (od osobních automobilů přes motocykly až po nakladače) nabízí opravy pneu, prodej pneu, ale také čištění interiérů, úschovu a likvidaci pneumatik, seřízení světel, geometrie, plnění klimatizací a další služby, které obvykle poskytují autoservisy.

Jak správně hustit pneumatiky?


Opravy poškozených pneumatik

Pokud dojde k průrazu pneumatiky, je na zaměstnanci pneuservisu, aby zhodnotil rozsah poškození. Na základě toho vybere vhodný postup opravy. Firma PNEU Centrum Václavovič situaci vyhodnotí, a pokud bude oprava rentabilní, dá pneumatiku do pořádku.

Bude-li poškození pneumatiky o velkém rozsahu a oprava by se nevyplatila, zaměstnanci firmy vám nabídnou možnost nákupu nových pneumatik. Vyberete si z široké škály pneumatik vysoké kvality značek Michelin, Barum, Kormoran, Kleber, Lassa a BFGoodrich.

Od přezutí přes opravu pneu po autoservis


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pneu-vaclavovic.cz

Vydáno 05.01.2016
181 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D Břeclav

Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D Břeclav
Profesionální péče vašemu vozidlu prodlouží životnost a využijete veškeré úkony k tomu, abyste si zajistili komfort a bezpečnou jízdu. Kromě přezouvání pneumatik uvítáte také další špičkové služby, které vám poskytne PNEU centrum Václavovič s provozovnou v Břeclavi.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PNEUcentrum Václavovič
WEBOVÁ STRÁNKA
PNEUcentrum Václavovič
www.pneu-vaclavovic.cz
Adresa

Adresa

Sovadinova 10
Břeclav 690 02

j.vaclavovic@centrum.cz
+420 519 327 055


Najdete nás také zde:

ARES
captcha