Jan Macháček
J & R servis
Servis vysokozdvižných vozíků i další manipulační techniky

Manipulační technika je důležitým pomocníkem v každém skladu, ale třeba i výrobně a dalších malých i velkých podnicích. Jakákoliv manipulační technika (vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky ad.) vyžaduje pravidelný servis a údržbu. Prodejem a servisem manipulační techniky se specializací na servis vysokozdvižných vozíků se přes 20 let zabývá společnost J & R servis.

vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Rychlý servis vysokozdvižných vozíků

Manipulační technika se obvykle používá jako nenahraditelná pomůcka. Pokud tak dojde k porouchání, je třeba rychle jednat, jelikož dlouhodobá odstávka byť jednoho vysokozdvižného vozíku může mít negativní dopad na chod celé firmy. To si firma J & R servis a proto nabízí rychlé dodání většiny náhradních dílů do 24 hodin. Opravy probíhají jak u klienta, tak ve specializovaných dílnách.

Náhradní díly vysokozdvižných vozíků do 24 hodin


Od prodeje manipulační techniky přes servis až po zajištění řidičského oprávnění

Kromě kompletního servisu manipulační techniky se firma zabývá také prodejem vysokozdvižných vozíků. Dále nabízí možnost zajištění řidičského oprávnění. Pokud máte manipulační techniku na plyn, jistě oceníte možnost provedení kontrol a revizí plynu. Nezapomeňme zmínit ani dodávku a montáž přídavných zařízení, montáž katalyzátorů, prodej trakčních baterií s možnou výměnou přímo u zákazníka nebo třeba prodej pneumatik, opět s možností výměny přímo i klienta.

Servis vysokozdvižných vozíků různých výrobců i typů

Vydáno 15.01.2016
84 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2017