Geodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů

Geodézie je důležitý vědní obor, díky kterému je možné provádět přesné vytyčování staveb, vytyčování hranic pozemků, tvorbu mapových podkladů, zaměřování skutečného provedení staveb a i geometrických plánů. Geodetická kancelář v Lounech Ing. Ladislava Polana poskytuje geodetické práce s využitím moderních přesných geodetických přístrojů, díky kterým je výsledek na velmi vysoké úrovni.

mapy, vytyčování pozemků a další geodetické práce

Vytyčování pozemků – zabraňte sporům se sousedy!

Jedna z důležitých a vyhledávaných činností, spadající do oblasti geodézie, je vytyčování pozemků. Pokud např. stavíte plot na hranici pozemku se sousedy a chcete předcházet sporům, vytyčování pozemku si rozhodně nechte provést. Geodetická kancelář Polan provede označení lomových bodů hranic podle katastru nemovitostí.

Vytyčování pozemků


Geometrické plány

Dalším typem geodetických prací je provádění geometrických plánů, které mají bohaté využití. Pokud rozdělujete pozemek k realizování jeho prodeje, chystáte kolaudaci stavby a chcete jej nechat zapsat do katastru nemovitostí nebo potřebujete specifikovat věcné břemeno, geometrické plány budete potřebovat.

Geometrické plány pro kolaudaci, prodej i věcné břemeno


Inženýrská geodézie

Širokou oblastí geodézie je také tvorba a zpracování mapových podkladů. Geodetická kancelář Polan poskytuje veškeré mapovací práce. Potřebujete zhotovit mapový podklad skutečného stavu pro projekční činnost? Potřebujete zaměřit skutečné provedení staveb, případně vytyčit stavbu? V Lounech si se vším takovým poradí.



Vydáno 04.01.2016
194 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů

Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů
Ptáte se, kde všude potřebujete služby zkušeného geodeta? Především při vytýčení hranic pozemku určeného třeba na stavbu, pro vytvoření geometrického plánu, pro zápis nemovitosti do katastru nemovitostí a mnoho dalšího. Pokud právě podobné záležitosti řešíte, tak se rovnou obraťte na zkušenou ...

Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?

Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?
Prodáváte dům nebo pozemek a nemáte jasnou představu o tom, kde jsou jeho hranice? Nebo máte jiný důvod, proč hledáte spolehlivou geodetickou kancelář? Znát přesné hranice svého pozemku může být dobré i v případě případných sousedských sporů, ale také z právní opatrnosti, pokud plánujte třeba ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Ladislav Polan
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Ladislav Polan
www.geodezie-louny.cz
Adresa

Adresa

Fügnerova 1524
Louny 440 01

polanova.d@tiscali.cz
+420 415 653 619


Najdete nás také zde:

ARES
captcha