Ing. Ladislav Polan
Geodetická kancelář LounyGeodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů

Geodézie je důležitý vědní obor, díky kterému je možné provádět přesné vytyčování staveb, vytyčování hranic pozemků, tvorbu mapových podkladů, zaměřování skutečného provedení staveb a i geometrických plánů. Geodetická kancelář v Lounech Ing. Ladislava Polana poskytuje geodetické práce s využitím moderních přesných geodetických přístrojů, díky kterým je výsledek na velmi vysoké úrovni.

mapy, vytyčování pozemků a další geodetické práce

Vytyčování pozemků – zabraňte sporům se sousedy!

Jedna z důležitých a vyhledávaných činností, spadající do oblasti geodézie, je vytyčování pozemků. Pokud např. stavíte plot na hranici pozemku se sousedy a chcete předcházet sporům, vytyčování pozemku si rozhodně nechte provést. Geodetická kancelář Polan provede označení lomových bodů hranic podle katastru nemovitostí.

Vytyčování pozemků


Geometrické plány

Dalším typem geodetických prací je provádění geometrických plánů, které mají bohaté využití. Pokud rozdělujete pozemek k realizování jeho prodeje, chystáte kolaudaci stavby a chcete jej nechat zapsat do katastru nemovitostí nebo potřebujete specifikovat věcné břemeno, geometrické plány budete potřebovat.

Geometrické plány pro kolaudaci, prodej i věcné břemeno


Inženýrská geodézie

Širokou oblastí geodézie je také tvorba a zpracování mapových podkladů. Geodetická kancelář Polan poskytuje veškeré mapovací práce. Potřebujete zhotovit mapový podklad skutečného stavu pro projekční činnost? Potřebujete zaměřit skutečné provedení staveb, případně vytyčit stavbu? V Lounech si se vším takovým poradí.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů

Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů

Ptáte se, kde všude potřebujete služby zkušeného geodeta? Především při vytýčení hranic pozemku určeného třeba na stavbu, pro vytvoření geometrického plánu, pro zápis nemovitosti do katastru nemovitostí a mnoho dalšího. Pokud právě podobné záležitosti řešíte, tak se rovnou obraťte na zkušenou geodetickou kancelář Ing. Ladislav Polan.

Vydáno 16.12.2017
Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?

Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?

Prodáváte dům nebo pozemek a nemáte jasnou představu o tom, kde jsou jeho hranice? Nebo máte jiný důvod, proč hledáte spolehlivou geodetickou kancelář? Znát přesné hranice svého pozemku může být dobré i v případě případných sousedských sporů, ale také z právní opatrnosti, pokud plánujte třeba stavbu plotu kolem svého domu. Veškeré geodetické práce provádí Ing. Ladislav Polan ve městě Louny.

Vydáno 09.12.2016Vydáno 04.01.2016
192 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2017