Prázdné skříně pro průmyslové použití Praha – kvalitní materiály pro dlouhou

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha

Prázdné skříně pro průmyslové použití Praha – kvalitní materiály pro dlouhou

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu instalačních krabic. Ty jsou určeny jak pro běžné, tak i specifické realizace. V nabídce naleznete např. produkty, určené pro stavbu rozvaděčů, tunelů nebo protipožárních elektroinstalací.

Spojovací krabice, SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materál

Přes 100 let praxe v oblasti výroby elektroinstalačního materiálu

Chceme-li nahlédnout ke kořenům současné, světově uznávané německé společnosti Spelsberg, musíme se přesunout až do roku 1904. Tehdy založili Ernst Spelsberg a Walther Kaiser, průkopníci v oblasti výroby elektroinstalačního materiálu, ve Vestfálsku společnost Kaiser & Co. Během let se společnosti vyvíjela různým způsobem, vždy však byla synonymem moderního přístupu a technologie.

Napříč celou historií tak najdeme výrobky, které výrazně ovlivnily vývoj a přístup v oblasti elektroinstalačních materiálů. Ať už šlo o první plastovou rozbočovací krabici ve 30. letech nebo moderní rozbočovací krabici WKE, odolnou proti požáru, představenou na počátku tisíciletí, vždy společnost přinášela v oblasti výroby elektroinstalačních materiálů něco nového. Důkazem toho je přes 80 patentů po celém světě, které byly přihlášeny od roku 1956, kdy došlo k rozdělení podniku a zahájení působení pod současným názvem.

Nadčasové, moderní, bezpečné, výkonné. Takové jsou produkty německé společnosti Spelsberg


Široká nabídka plastových i ocelových krabic

Ať už pro realizaci elektroinstalace potřebujete jakoukoliv instalační krabici, můžete si být jisti, že z pestré nabídky výrobků si vyberete ten ideální. Společnost v současnosti pokrývá všechny oblasti, ve kterých se potřebný materiál využívá. K dispozici jsou tak nejrůznější spojovací a rozbočovací krabice, ale také skříně pro svorkovnice, elektroměry, zásuvkové rozvaděče, krabice pro duté stěny, kanálkové krabice, AKi pojistkové skříně, skříně vypínačů a mnoho dalšího.

Rozbočovací krabice, vhodné pro náročné realizace


Stavba tunelů – náročná disciplína

V nabídce naleznete také produkty, určené pro specifické použití. Zde se řadí například realizace tunelů, které kladou obzvláště vysoké požadavky na technické řešení. Hlavním důvodem je apel na zajištění maximální bezpečnosti. Výrobky společnosti Spelsberg tyto požadavky splňují a proto se při realizacích tunelů uplatňují. V praxi jsou využity např. na některých místech berlínského U-Bahnu či v Gubritském tunelu v Curychu.


Zachování funkčnosti v případě požáru

Z mnoha nabízených produktů je třeba obzvláště vyzdvihnout přelomové rozbočovací krabice KWE. Ty splňují náročný úkol – zachovat funkčnost elektrických materiálů a tedy i důležitých elektrických zařízení v případě požáru. Proto se rozbočovací krabice tohoto typu používají na mnoha důležitých místech, třeba v Allianz Aréně v Mnichově.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.spelsberg.cz

Vydáno 08.01.2016
237 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada
Výroba systémů pro elektrotechniku a průmysl vyžaduje letité zkušenosti a dovednosti včetně moderní výrobní technologie. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti v této oblasti je společnost s dlouholetou tradicí Spelsberg spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru
Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce
Když pracujete s elektroinstalačním materiálem, potřebujete mít stoprocentní záruku jeho maximální kvality. Tu vám už více než 100 let poskytuje firma Spelsberg, která dodává značkový vysoce kvalitní elektroinstalační materiál pro průmysl, drobné i větší společnosti i jednotlivé řemeslníky. Své ...

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií
Rozvaděče s moderní Air technologií, které jsou skladné, praktické a maximálně spolehlivé nebo také instalační systémy, spojovací krabice nebo prázdné skříně pro průmyslové využití - to i mnohem více seženete u naší společnosti Spelsberg.
PODSTRÁNKY

Skříně pro průmyslové použití

Skříně pro průmyslové použití
Skříně pro strojírenský průmysl, stavebnictví, telekomunikační a měřicí techniku

Rozvaděče

Rozvaděče
Malé rozvaděče a zásuvkové rozvaděče Speslberg, špičkový elektroinstalační materiál

Krabice

Krabice
Odbočkové krabice, spojovací, kanálové a protipožární krabice, krabice do dutých stěn
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPELSBERG spol.s r.o.
www.spelsberg.cz
Adresa

Adresa

Věštínská 1611/19
Praha 5 - Radotín 153 00

info@spelsberg.cz
+420 257 313 188


Najdete nás také zde:

ARES
captcha