Hotel Zámek Valeč
Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Reprezentativní prostory Hotelu Zámek Valeč vybízí nejen k rekreačním pobytům, ale také k uskutečňování řady kulturních a společenských akcí, které si získaly své pevné místo a staly se tradicí. Hotel Zámek Valeč se tak v průběhu celého roku stává důležitým dějištěm plesů, hodů, slavností, vystoupení, trhů, oslav a třeba i tanečních kurzů.

Zámecké slavnosti, Hotel Zámek Valeč

Plesová sezóna ve znamení lovu i první republiky

Po Novém roce se Hotel Zámek Valeč stává již pravidelně místem konání dvou významných plesů. Ve spolupráci s panem Alešem Pokorným pořádá Zámek Valeč tradiční ples lovu a hojnosti, který se uskutečňuje v prostorách restaurace a Velkého sálu. Příjemné hudební pozadí k tanci i poslechu vytváří Stříbrňanka, dechová kapela z jižní Moravy, samotný ples je zahájen trubači. Lovecký ples se samozřejmě nemůže obejít bez bohaté tomboly, ze které si domů odnesete třeba dančí nebo srnčí. Součástí plesu je i půlnoční překvapení a taneční vystoupení.

Druhou, neméně významnou lednovou kulturní událostí je ples první republiky. Ples je za podpory Zámku Valeč pořádaný sdružením MÍŠA&MÍŠA, jemuž je celý výtěžek věnován. Jak je zvykem, návštěvníci přichází v dobových kostýmech a s dobovými účesy a vytváří tak atmosféru první republiky. Celým večerem provází hudební skupina Melody Gentlemen Lednice.

Do Hotelu Zámek Valeč na ples, hody i slavnosti


Zámecké slavnosti

Jednou z mnoha významných událostí celého roku jsou červnové zámecké slavnosti, pořádané Hotelem Zámek Valeč k výročí znovuotevření zámku. Vždy je připraven bohatý program pro celé rodiny, na své si tak přijdou jak děti, tak dospělí. Ti nejmenší si rádi zaskotačí na skákacím hradu nebo trampolíně, všechny pak zaujme bohatý program v průběhu celého dne. V minulém roce si pořadatelé připravili krojovanou moravskou kapelu, šermířskou a ohnivou show, dětské vystoupení, pohádkovou cestu i simulovaný zásah integrovaných záchranných složek. Nechme se překvapit, co si pro návštěvníky přichystají v příštím roce.

Kulturní společenské akce pro děti, dospělé i rodiny v průběhu celého roku


Sezónní pokrmy a hody

Na své si v Hotelu Zámek Valeč přijdou i milovníci dobrého jídla a pití, pro které jsou v průběhu roku připraveny nejrůznější sezónní speciality a doprovodný program. V chladném lednovém měsíci potěší příznivce kvalitního masitého jídla zvěřinové hody, v únoru se pak myslí na všechny zamilované, pro které je připraveno speciální valentýnské menu. Na Velikonoce se zase můžete těšit na velikonoční ochutnávku vín při cimbálové muzice Jožky Šmukaře.

Jedenáctého listopadu přijíždí svatý Martin na bílém koni, opravdový podzim je v plném proudu a s tím souvisí také každoroční ochutnávka svatomartinského vína a husí hody. V minulém roce se nezapomnělo ani na děti, které si vyrobili lampiony a měly možnost vidět i samotného sv. Martina na onom bájném koni.

Kulturní společenské akce jsou v rámci Hotelu Zámek Valeč pořádané takřka nepřetržitě. Kromě zmíněných událostí nechybí např. ani Den dětí, Halloween, vánoční trhy a jarmarky nebo velkolepé silvestrovské oslavy, které jsou pravidelně vyprodány několik měsíců předem. Na závěr doplňme
i široké veřejnosti známý Mezinárodní festival Petra Dvorského, během kterého se vždy koná jeden koncert vážné hudby přímo v Historickém sále zámku a koncert na nádvoří. Během tří ročníků se tu již vystřídali Lenka Filipová, Aneta Langerová a Dan Bárta&Illustratosphere, počkejme si, koho představí pořadatelé pro příští ročník. Jedno je jisté – Hotel Zámek Valeč je již několik let významným dějištěm kulturních, společenských, rodinných i gastronomických akcí a v podobném duchu bude pokračovat i nadále.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotel-valec.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Hledáte reprezentativní prostory pro pořádání svatební hostiny a svatebního obřadu či velké společenské události? Zámek Valeč je se svými historickými sály, nádvořími i zahradou skvělým místem pro uspořádání velkolepých akcí. Hotel Zámek Valeč je vyhledávaným místem pro pořádání svateb, dokáže totiž novomanželům i svatebčanům zajistit veškeré služby, spojené se svatebním obřadem i hostinou.

Vydáno 10.11.2015
Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Přejete si prožít pár dní v takovém prostředí, v jakém žila skutečná šlechta? Hotel Zámek Valeč vám to umožní. Zažijte neopakovatelné zážitky v krásném hotelu, který kloubí starobylou atmosféru krásných starožitných předmětů s luxusními službami a nejlepším servisem, díky němuž se budete cítit jako „panstvo“. Nechte se hýčkat v překrásném wellness centru nebo si objednejte jednu ze specialit místní kuchyně, které potěší všechny vaše chuťové pohárky.

Vydáno 28.08.2015
Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč je unikátní především svou koncepcí, propojením historického objektu s moderním ubytovacím a relaxačním zařízením. Není tak divu, že je pro návštěvníky hotelu i pro širokou veřejnost poskytována možnost komentovaných prohlídek zámku. Máte-li bližší vztah k historii či se chcete jen dozvědět zajímavosti o daném místě, zámek Valeč je krásnou a z hlediska historických faktů také snadno vstřebatelnou památkou.

Vydáno 27.10.2015
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.

Vydáno 04.11.2016
Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Pod pojmem zámek si pravděpodobně všichni představíme útulné prostředí, dobový nábytek a kus historie. To vše skýtá Hotel Zámek Valeč, který však poskytuje mimo jiné i krásné moderní wellness centrum, které bychom v prostorách zámků čekali asi jen stěží. Co všechno wellness centrum skrývá a co nabízí svým návštěvníkům?

Vydáno 01.12.2015
Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč, nacházející se na malebném, ničím nerušeném prostoru v obci Valeč u Hrotovic, je skvělým místem pro trávení romantických chvilek ve dvou, ale také pro pobyt s celou rodinou. Nabídka ubytování zámku Valeč je přímo přizpůsobená pro tyto účely, proto hotel poskytuje konkrétní ubytovací balíčky pro dva i pro rodiny. Okolí je vhodné jak pro pěší turistiku či cykloturistiku, tak k návštěvě Třebíče či jiných historických měst a míst v okolí.

Vydáno 20.10.2015
Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Noc na zámku nemusí trávit jen zamilované páry, velké a kvalitně vybavené prostory jsou vhodné také k nejrůznějším firemním akcím. Jedním typem z nich může být například školení. Proč se nesejít v motivujícím a hezkém prostředí, kde se vaši zaměstnanci budou cítit příjemně? Právě takové místnosti pro školení nabízí zámek Valeč. Vaše kongresy už nikdy nebudou nudné a nezáživné, pokud zvolíte krásné prostředí jednoho z našich salónků.

Vydáno 02.10.2015Vydáno 28.12.2015
645 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2016

Firemní teambulding

Firemní teambulding

Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině

Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina

Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén