CopyCan Shop s.r.o.
Reprografické a kopírovací služby

Vydáno 05.01.2016
180 Zhlédnutí

Na poskytovatele vazeb diplomových prací musí být spoleh

Pokud máte diplomovou práci dopsanou nebo ji dokončujete, jistě již přemýšlíte nad potřebou její vazby. Vazba diplomových prací je velmi důležitou činností, která může rozhodnout o vašem případném úspěchu či neúspěchu. Potřebujete zhotovit vazbu diplomové práce rychle, spolehlivě, kvalitně a dle zadaných požadavků? Firma CopyCanShop se sídlem v Praze se vazbou zabývá řadu let a patří mezi osvědčené a nejen studenty oblíbené společnosti s dobrou pověstí.

Vazba diplomové práce

Přesnost a dodržení termínů

Velké procento studentů, pracujících na diplomové práci, její dokončení nechává na poslední chvíli. S tím také souvisí potřeba expresního, přesného vyhotovení vazby diplomové práce. Firma CopyCanShop si je tohoto faktu vědoma, proto poskytuje možnost potisku desek a vazby do 30 hodin, pokud je však akutní stav a je potřeba svázat práci dříve, lze se domluvit a dle dohody provést vazby diplomových prací i do 120 minut. Pokud si u zmíněné firmy zadáte vazbu, můžete se spolehnout na to, že bude vyhotovena v předem smluveném termínu. Nemůže se vám tak stát, že by došlo ke zpoždění a tím pádem by hrozilo riziko neodevzdání a nutnosti prodloužení studia. Vazba diplomových prací je provedena přesně, s velkým důrazem na kvalitní tisk desek. Firma si je vědoma častého bazírování jednotlivých fakult na formální úpravě, proto bude tisk, vazba i potisk proveden přesně podle zadaných parametrů.

Vazby diplomových prací v Praze za nízkou cenu s možností expresního zpracování


Vazba diplomové práce podle zadaných parametrů

Firma CopyCanShop se pyšní vysokou variabilitou, která spočívá ve vypracování vazby i potisku přesně podle parametrů, zadaných klientem. Na pobočce v Praze či Plzni si vyberete barvu desek i barvu potisku, stejně jako specifikujete samotný potisk desek. Je možné tisknout prakticky neomezené počty řádků, lze tisknout i loga a speciální znaky. Pokud bude vaše diplomová stránka většího rozsahu než 40 listů, práce může být doplněna potiskem hřbetu.

Potisk desek diplomových prací – tisk textu, loga i znaků podle požadavků klienta


Zaplaťte málo za kvalitní výsledek

Hledáte-li v Praze vhodné místo pro vazbu diplomových prací se skvělým poměrem cena/kvalita, CopyCanShop je jasnou volbou. Cena potisku desek o třech řádcích vás vyjde na pouhých 85 korun, za každý další řádek zaplatíte jen o 20 korun navíc. Za přípatek vám bude vazba provedena v rekordně rychlém čase, pokud však nepospícháte, bude vazba i potisk velmi levnou záležitostí s prvotřídním výsledkem. Firma CopyCanShop působí na českém trhu již od roku 1995 a zabývá se veškerými reprografickými pracemi i kopírovacími službami. Vazby diplomových prací jsou jen jednou z mnoha nabízených služeb. V současné době disponuje firma dvěma provozovnami. Jedna sídlí v Praze v ulici Lucemburská, druhá v Plzni v ulici Roosveltova.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.copycanshop.cz/