Skleněné dveře, stěny i schody vyrobíme na míru vašemu interiéru

Sklo se skvěle hodí do interiérů domů, firem i hotelů. Prostoru totiž dává eleganci, punc luxusu, dost světla a opticky zvětšuje prostor. Ve společnosti SAŠ GLASS výhody skleněných výrobků známe. Nabízíme proto skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné schody i další originální výrobky ze skla, které zaujmou na první pohled, zároveň jsou ale funkční a praktické.

Skleněné schody, SAŠ GLASS s.r.o.

Skleněné dveře z kvalitního skla

Skleněné dveře vyrábíme vždy přesně na přání zákazníka. Zhotovíme je v jakékoli velikosti i tvaru, doplnit je navíc můžeme i nejrůznějšími dekorativními prvky. Nemyslíme ale pouze na hezký vzhled dveří - skleněné dveře vyrábíme z kvalitního tvrzeného skla, které je zárukou bezpečnosti a odolnosti. Vybrat si pak můžete čiré sklo float s přirozeným leskem nebo matné sklo satinato, stejně jako způsob osazení dveří a kování. Nezáleží na tom, jestli chcete dveře jednoduché, zdobené nebo máte speciální požadavky na jejich osazení. Rádi vyhovíme všem vašim požadavkům.

Skleněné dveře jsou hezké i funkční


Skleněné stěny pro rozdělení prostoru

Skleněné stěny se skvěle hodí tam, kde je třeba rozdělit prostor, ale zároveň ho opticky nezmenšit. Skleněné stěny totiž zachovají v prostoru dostatek světla, v případě potřeby ale poskytnou také dostatek soukromí. I skleněné stěny vyrábíme z tvrzeného skla, a to v matné nebo lesklé variantě. Přesně na míru vám navrhneme jednotlivé pevné i posuvné prvky a uzpůsobíme skleněné stěny vašim potřebám.


Vyrábíme i skleněné schody

V naší nabídce nechybí ani skleněné schody. Ty vyrábíme v kombinaci s ocelovou nebo nerezovou konstrukcí. Skleněné schody také rádi doplníme zábradlím ve skleněné, celonerezové nebo dřevěné podobě. Pro větší bezpečnost pak skleněné schody opatříme grafikou nášlapů nebo protiskluzovými proužky. Pokud toužíte po skutečně netradičním prvku ve vašem novém domě nebo zařizujete firmu a hledáte efektivní a přitom použitelné schodiště, skleněné schodiště je pro vás správnou volbou.

Skleněné schody zaujmou každého


Skleněné výrobky vám i namontujeme

V naší společnosti si uvědomujeme, jak důležité je správné zasazení jednotlivých skleněných prvků. Skleněné dveře, stěny i schodiště proto nejen vyrábíme, ale postaráme se také o jejich montáž a instalaci. Zajistíme, aby vám sklo v interiéru dělalo radost a zároveň bylo maximálně funkční a bezpečné. Ať už vás tedy zaujaly skleněné dveře, stěny, schody nebo máte jiný nápad, jak sklo v interiéru využít, obraťte se na nás. Rádi vám vyrobíme skleněný výrobek na míru a postaráme se o jeho odbornou montáž.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sas-sklenarstvi.cz

Vydáno 19.01.2016
208 Zhlédnutí
Topováno 01.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Veškeré sklenářské práce na profesionální úrovni

Veškeré sklenářské práce na profesionální úrovni
Společnost SAŠ GLASS poskytuje komplexní sklenářské práce ve špičkové kvalitě za rozumnou cenu. Spolupráce s vynikajícími architekty a interiérovými designéry dává vzniknout sklu dokonalému nejen po technické stránce, ale také originálním designovým prvkům.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SAŠ GLASS s.r.o. Sklo, Interiéry, Exteriéry
WEBOVÁ STRÁNKA
SAŠ GLASS s.r.o.
sasglass.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 1483
Rudná 252 19

info@sasglass.cz
+420 257 221 767


Najdete nás také zde:

ARES
captcha