Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje Praha stavební míchačky e-shop

Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.

Profesionální ruční řezačky Battipav, Praha

Kvalita profesionálního nářadí pro obkladače

Každý nepřesný řez v obkladačské praxi může znamenat dodatečné náklady. Proto je potřeba mít k dispozici skutečně kvalitní nářadí! Roli zde hrají i zdánlivé detaily. Například kvalitní konstrukce diamantových pil, precizní ložiskové vedení hlavy s motorem, originální chlazení kotouče způsobem spray systém či správné umístění čerpadla. Přes vysokou kvalitu tohoto evropského nářadí se nemusíte obávat vysokých cen.

Profesionální nářadí Battipav


Profesionální diamantové pily Battipav

Nabídka diamantových pil od společnosti Battipav je skutečně široká. Se správným výběrem Vám rádi poradí ve společnosti Zdeněk Vorlický, stavební stroje, Praha 8. Záleží hlavně na tom, jaké materiály budete diamantovou pilou řezat. Obkladači a stavební firmy většinou potřebují přesně a čistě nařezat cihly, tvárnice, betonové bloky a v podstatě veškeré stavební materiály. Kameníci pak mají ještě přísnější požadavky na řezání přírodního kamene, žuly a mramorových desek.
Záleží také na tom, zda bude pila staticky umístěna na jednom místě nebo zda bude potřeba její transport. Pro tento případ mohou být pily Battipav vybaveny koly pro jejich hladký a jednoduchý přesun.
Battipav má zkrátka řešení pro všechny situace! V jejím portfoliu naleznete profesionální portálové blokové pily (Prime), profesionální diamantové pily (Expert, Elite), profesionální diamantové portálové pily (Supreme, Prime, Dynamic, Class, VIP, Prince) i klasické stavební diamantové pily.


Profesionální ruční řezačky Battipav

K obkladačské práci také neodmyslitelně patří profesionální ruční řezačky na obklady a dlažby. I zde má Battipav na výběr hned z několik nástrojů. Záleží zejména na síle řezu, kterou požadujete. Profesionální ruční řezačka Super Pro dokáže řezat obklady a dlažby až do síly 19 mm, modely X-Pro, Profi a Ultra 15 mm a pokud Vám postačí síla 12 mm, můžete zakoupit některou z cenově méně náročných klasických ručních řezaček Basic Plus nebo Basic.


Další nářadí a příslušenství Battipav

Diamantové pily a ruční řezačky jsou nosnými produkty společnosti Battipav. V její nabídce naleznete ale také například profesionální míchadla stavebních směsí Mixer a ruční míchadla Mini mix pro míchání lepících hmot, suchých a pryskyřičných směsí. Samozřejmostí je také příslušenství k dodávanému nářadí - metly do míchadel, vodní čerpadla do diamantových pil, přísavky na dlažbu, paličky a dokonce i nákoleníky.

V nabídce Battipav zkrátka naleznete veškeré profesionální nářadí, které mohou obkladači a kameníci potřebovat. Kontaktujte společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje Praha a přesvědčte se sami!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vorel-praha.cz

Vydáno 06.01.2016
584 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově

Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově
Představujeme Vám společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje se sídlem v Praze, která prodává, půjčuje a opravuje stavební stroje všeho druhu. Její zákazníci nejvíce oceňují individuální přístup a poradenství, které jim pomáhá vybrat ten nejlepší stroj, a tak šetřit čas i peněženku.

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha
Kvalitní profesionální hliníkové lešení a věže včetně sestav do terénu se schody s rychlým systémem montáže a demontáže najdete nově v prodejně a půjčovně stavebních strojů Zdeněk Vorlický z Prahy.

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu
Stavíte a potřebujete přepravovat materiál? Obraťte se na firmu Zdeněk Vorlický, stavební stroje. Od roku 1993 se zabýváme dovozem, prodejem, servisem i pronájmem malé stavební mechanizace, ručního nářadí a podobně. Jistě vás zaujmou například naše motorová kolečka.

Sluníčka VAL6 vysuší a vytopí stejně jako skutečné slunce na obloze!

Sluníčka VAL6 vysuší a vytopí stejně jako skutečné slunce na obloze!
Bodové vytápění je vhodné pro přímý ohřev i sušení kdekoliv a kdykoliv. Infračervená topidla tento systém využívají a jsou proto velmi vhodná ve všech oblastech průmyslu. Přestože na trhu najdete širokou nabídku infračervených topidel, originál je pouze jeden, a to VAL6 - "Sluníčko" s nejdelší ...
PODSTRÁNKY

Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory

Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory
Teplovzdušná topidla, závěsné podávací ventilátory, doplňky a příslušenství

Ruční řezačky, diamantové pily Battipav

Ruční řezačky, diamantové pily Battipav
Ruční řezačky obkladů a dlažby, diamantové pily Battipav včetně příslušenství

Míchačky a lešení

Míchačky a lešení
Kvalitní stavební míchačky Belle Group, hliníková lešení UTS
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje Praha stavební míchačky e-shop
WEBOVÁ STRÁNKA
ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje
www.vorel-praha.cz
Adresa

Adresa

Švábky 2
Praha 8 180 00

info@vorel-praha.cz
+420 284 823 348


Najdete nás také zde:

www.naftova-topidla.czARES
captcha