Výměna autoskel i tónování autoskel od firmy Autoskla GREGI

Měli jste dopravní nehodu, při které se vám rozbilo autosklo? Nebo si chcete nechat autoskla natónovat? V tom případě navštivte východočeské Pardubice a obraťte se na zdejší firmu Autoskla GREGI. Výměna autoskel se zde uskutečňuje i na počkání a v případě pojistné události je výměna autoskel zcela zdarma. Kromě toho firma Autoskla GREGI nabízí také tónování autoskel či dovoz automobilů.

výměna autoskel, tónování autoskel

Profesionální výměna autoskel

Výměna autoskel v pardubické firmě Autoskla GREGI je tou nejlepší volbou. Firma se totiž výměnou autoskel zabývá už od roku 1995 a v průběhu své existence získala rozsáhlé zkušenosti a praxi v tomto oboru. Výměna autoskel je profesionální, rychlá a kvalitní a každý zákazník po opravě autoskla získá speciální osvědčení. V případě pojistné události je výměna autoskel zdarma. Klient se navíc nemusí o nic starat, neboť o kontakt s pojišťovnou a další formality se postará firma Autoskla GREGI, která každoročně vymění přes dva tisíce autoskel.

Výměna autoskel Pardubice / Hradec Králové


Tónování autoskel i dovoz automobilů

Výměna autoskel ovšem není to jediné, co firma Autoskla GREGI nabízí. Mezi její služby patří také tónování autoskel pomocí speciálních autofolií nebo dovoz automobilů. Firmu Autoskla GREGI najdete na Palackého třídě v Pardubicích blízko vlakového a autobusového nádraží. Pokud žijete v oblasti měst Pardubice, Hradec Králové či Chrudim, je pro vás firma Autoskla GREGI ideální volbou.

Tónování autoskel - autofólieVydáno 07.01.2016
93 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tónování autoskel – Petr Gregor

Tónování autoskel – Petr Gregor
Naši provozovnu naleznete na Palackého 248, Pardubice. Nacházíme se naproti hypermarketu Albert. Vyměňujeme autoskla na automobilech a zdarma je to v případě pojistné události. Specializujeme se také na instalování ochranných fólií. Fólie zaručí zredukování slunečního záření a tím větší pohodlí při ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Gregor AUTOSKLA GREGI
WEBOVÁ STRÁNKA
Petr Gregor
www.autoskla-gregi.cz
Adresa

Adresa

Na Drážce 43
Pardubice 530 03

gregi.gregor@seznam.cz
+420 466 300 861


Najdete nás také zde:

ARES
captcha