Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.

Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Plynové kotle světových značek

Ve společnosti Antonín Pech vám chceme nabízet pouze kvalitní a osvědčené zboží. Plynové kotle proto odebíráme pouze od těch nejlepších světových značek. Seženete u nás tak například plynové kotle a plynové sporáky značky:

- Vaillant
- Protherm
- Junkers
- Dakon
- Buderus
- Schaffoteaux
- Wolf
- Dstila
- Viessmann
- Mora
- Ariston

Nabízíme také plynové sálové vytápění hal a dílen Radi-Heat a veškerý topenářský a plynoinstalační materiál. Prodáváme i kotle na tuhá paliva značky Dakon, Buderus, Ekoefekt nebo OPOP.


Servis plynových kotlů

Obrátit se na nás ale mohou i ti, kteří už svůj plynový kotel doma mají. Poskytujeme totiž odborný záruční i pozáruční servis plynových kotlů. Postaráme se o pravidelné revize plynových kotlů, drobné opravy i výměny některých dílů. Zajistíme veškeré revizní a projektové práce týkající se plynu, vody, odpadů i kontroly plynových spotřebičů včetně 4 Pa testu.

Servis plynových kotlů můžete využít kdykoliv


Komplexní kominické práce

Naším oborem ale nejsou pouze plynové kotle. Zaměřujeme se také na nejrůznější kominické práce. Provádíme odborné čištění komínů všeho druhu i vložkování komínů rychle a kvalitně.

Pokud máte problémy s kotlem, komínem nebo hledáte někoho, kdo vám kompletně postaví novou kotelnu, neváhejte a kontaktujte nás!Vydáno 15.04.2016
421 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Antonín Pech P+S+P - plyn, voda, topení, Žatec
WEBOVÁ STRÁNKA
Antonín Pech
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Husova 2995
Žatec 438 01

antonin.pech@tiscali.cz
+420 415 748 004


Najdete nás také zde:

ARES
captcha