Taneční a společenské šaty prodej Praha - E- shop s oblečením pro tanečníky - HELLER DANCE

HELLER DANCE Taneční obuv Praha

Taneční a společenské šaty prodej Praha - E- shop s oblečením pro tanečníky - HELLER DANCE

HELLER DANCE
Taneční obuv PrahaPřejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.

Taneční šaty HELLER dance

Společenské šaty na ples i do tanečních, ve kterých zazáříte

Naše firma HELLER dance se zabývá zakázkovým šitím a prodejem společenských i tanečních oděvů nejvyšší kvality. Oblékáme spoustu známých tanečníků a šijeme společenské i taneční šaty například i do prestižní soutěže Stardance. Oblékneme každého, ať už se jedná o ženu, muže či dítě. Nabízíme:

- společenské šaty
- taneční šaty
- šaty do tanečních
- plesové šaty
- tréninkové a baletní oblečení
- kvalitní taneční obuv

Kamenné prodejny jsou vám k dispozici v Praze, Brně a Ostravě. Kromě toho nabízíme také e-shop, kde si můžete zakoupit jak šaty či boty, tak i řadu dalších doplňků.

Kvalitní taneční, společenské i plesové šaty


Profesionální taneční šaty, obuv i doplňky

Všichni, kteří někdy závodně tančili, vědí, jak důležité jsou na soutěžích skvěle padnoucí a oslnivé šaty. Taneční šaty i boty však musí být nejen krásné, ale i perfektně pohodlné. O obojí se postaráme. Nešijeme pouze společenské a plesové šaty, ale i profesionální oblečení a obuv pro tanečníky. Používáme velmi kvalitní materiály, například pearl chiffon, twinkle nylon, lycra, hedvábí nebo satén a nabízíme i spoustu doplňků, jako jsou kameny Swarovski či Preciosa, krajky, třásně a podobně. Aby váš vzhled byl dokonalý, můžete si u nás pořídit i speciální bižuterii, nalepovací řasy, hnědidla, glitry i kosmetiku.

Taneční šaty i doplňky - HELLER danceVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.hellerdance.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.

Vydáno 08.01.2018
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti Heller-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.

Vydáno 17.08.2015
Plesová sezóna je v plném proudu! Pořiďte si plesové šaty, kterými oslníte

Plesová sezóna je v plném proudu! Pořiďte si plesové šaty, kterými oslníte

Na plesové šaty kladou ženy daleko větší nároky než na každodenní oblečení. Žádná nechce být na společenské události nezajímavá, obyčejná či v nejhorším případě mít stejné šaty jako někdo další v sále. Pokud si necháte ušít plesové šaty na míru, nic z toho vám nehrozí. Jestli navíc chcete mít jistotu, že získáte plesové šaty přesně podle svých představ, obraťte se na společnost HELLER.

Vydáno 01.02.2017Vydáno 10.02.2016
1975 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2018