Penzion Dřevák - Jetřichovice České Švýcarsko

Ubytování České Švýcarsko - rodinný penzion

Penzion Dřevák - Jetřichovice
České ŠvýcarskoPenzion a restaurace Dřevák – České Švýcarsko jako na dlani

České Švýcarsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou, víkendový výlet i svatební cestu. Nabízí totiž množství památek, zábavy a také krajinu, která bere dech. Hledáte v této lokalitě útulné ubytování? Vsaďte na penzion Dřevák v obci Jetřichovice. K dispozici vám zde jsou plně vybavené pokoje i vyhlášená restaurace.

Penzion Dřevák v Českém Švýcarsku

Penzion Dřevák přímo v centru dění

Penzion Dřevák je malý rodinný penzion pro 25 lidí. Nachází se přímo v centru jedné z nejkrásnějších obcí oblasti České Švýcarsko – v obci Jetřichovice. Obklopen je malebnými skalními útvary, lesy, tradičními roubenými stavbami, ale i množstvím turistických a běžeckých tras. Výchozí bod tak nabízí turistům, milovníkům památek, sportu i těm, kteří si přijeli odpočinout a to po celý rok.

Penzion Dřevák jceloroční ubytování České Švýcarsko


Ubytování i restaurace k vašim službám

Ubytování v našem penzionu je útulné a tradiční, nabízí ale vše potřebné i pro velmi náročné hosty. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí i připojením WIFI. K dispozici vám je také naše hotelová restaurace, která celoročně nabízí poctivou domácí kuchyni. V létě navíc můžete využít posezení na terase i s grilováním.

Ubytování si můžete rezervovat zde


České Švýcarsko nabízí něco pro každého

Ať už Vás tak láká lezení po skalách, procházky, běžky nebo hledáte adrenalin a zábavu, penzion Dřevák v obci Jetřichovice je pro vás tou správnou volbou. V blízkosti penzionu totiž najdete krásnou přírodu, ZOO, zámky a jiné památky, ale i aquapark či zábavní centrum pro celou rodinu.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.

Vydáno 06.01.2018
Penzion Dřevák Jetřichovice – ubytování v srdci Českého Švýcarska

Penzion Dřevák Jetřichovice – ubytování v srdci Českého Švýcarska

Chcete strávit příjemnou dovolenou v nádherném prostředí národního parku České Švýcarsko? Ubytujte se v Penzionu Dřevák Jetřichovice, který vás potěší útulnou a domáckou atmosférou. Nachází se v jedné z nejkrásnějších obcí Českého Švýcarska. V okolí najdete nespočet turistických tras i nejrůznějších výletních cílů, za návštěvu stojí třeba ZOO Děčín.

Vydáno 21.02.2017Vydáno 25.01.2016
149 Zhlédnutí
Topováno 05.05.2017