Autobazar AUTOCAR - TICHÝ - výkup aut i ojetá auta k prodeji

Máte staré auto a chcete ho výhodně prodat? Nebo naopak sháníte levné auto v dobrém stavu? Autobazar AUTOCAR -TICHÝ Napajedla je tu pro vás v obou případech. Nabízíme totiž výhodný výkup aut. Ojetá auta pak zase výhodně nabízíme všem zájemcům. To vše rychle a bez často zbytečných průtahů.

ojetá auta za dobré ceny

Výkup aut bez starostí

Prodej auta nemusí být snadný, obzvláště pro toho, kdo v oboru nemá žádné zkušenosti. Nechcete se zdržovat s hledáním kupce a papírováním? Náš autobazar vám se vším pomůže. Stačí využít náš výhodný výkup aut a my vám peníze vyplatíme ihned nebo vám je zašleme na účet. To vše za dodržení platných předpisů a pravidel. Nabízíme navíc i prodej protiúčtem. Pokud si tak chcete vybrat nové auto, to ojeté za něj můžete jednoduše vyměnit.

Co vše obnáší výkup aut?


Ojetá auta za skvělou cenu

Pokud patříte mezi ty, kteří si nové auto nemohou dovolit, autobazar AUTOCAR TICHÝ je tu pro vás. Zájemcům o ojetá auta totiž nabízíme různé druhy vozů v perfektním stavu a za velmi výhodné ceny. Ojetá auta u nás navíc můžete platit hotovostí, nebo využít koupi na úvěr či leasing, stačí si vybrat variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Prohlédněte si ojetá auta – aktuální nabídka


Autobazar nejen pro Napajedla, Zlín a široké okolí

Ať už auto chcete koupit nebo prodat, navštivte náš autobazar. Prodej auta vyřídíme do 20 minut bez zbytečného zdržování, papírování týkající se prodeje aut pak kompletně vyřídíme za vás. K dispozici jsme vám v Napajedlích u Zlína, a to sedm dní v týdnu.Vydáno 20.01.2016
1045 Zhlédnutí
Topováno 11.04.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOCAR-TICHÝ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOCAR-TICHÝ s.r.o.
autocartichy.cz
Adresa

Adresa

Kvítkovická 1527
Napajedla 763 61

autotichy@seznam.cz
+420 603 525 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha