CEMEX: Beton, kamenivo, cement i lité směsi pro vaši stavbu

Beton, kamenivo, cement, lité směsi i další stavební materiály té nejvyšší kvality vám nabízí společnost CEMEX. Pokud stavíte nebo rekonstruujete, obraťte se na nás. Naše stavební materiály vám totiž umožní snadné, rychlé a přesné provádění stavebních prací, jsou šetrné k životnímu prostředí a také zlepšují konečné vlastnosti konstrukcí. Ušetří vám drahocenný čas i náklady.

CEMEX Czech Republic

Beton klasický i speciální

Beton je nejčastěji využívaný stavební materiál v celém světě. Ve společnosti CEMEX to víme. V České republice proto patříme k největším zpracovatelům betonu. Hned v 74 betonárnách mícháme kvalitní beton a dodáváme ho zákazníkům do všech koutů republiky přesně dle jejich potřeb. Seženete u nás standardní betonové směsi, ale i speciální lehce zhutnitelné směsi, pěnobeton, vysokopevnostní beton, drátkobeton, vláknobeton i další druhu směsí. Stačí si vybrat.

Beton vám vyrobíme i dodáme


Kamenivo, cement i další zboží

Beton ale není to jediné, co vám ve společnosti CEMEX nabízíme. Najdete u nás i další stavební materiály, mezi které patří například:

- Kamenivo – Nabízíme drcené kamenivo tříděné i netříděné, písek i zahradní kámen.
- Cement – Cement vyrábíme v cementárně v Prachovicích a Dětmarovicích. Seženete u nás cement ložený i balený té nejvyšší kvality.
- Lité směsi - Lité směsi využijete především při realizaci podlah a plochých střech. Vybrat si můžete z celé řady směsí. Oblíbený je například Anhydritový potěr AnhyLevel, Cementový potěr CemLevel nebo Pěnobeton Poroflow.

Ať už tak sháníte kamenivo na vysypání cesty, cement, nebo speciální směsi na stavbu, neváhejte a obraťte se na CEMEX. V oblasti stavebních materiálů jsme totiž špička.

Kamenivo, cement i další výrobky do celé ČRVydáno 08.01.2016
165 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej betonů a betonových směsí všech druhů

Výroba a prodej betonů a betonových směsí všech druhů
Jako základní stavební materiál se již od nepaměti používá beton. Tato směs pojiva a kameniva může být dodána v nejrůznějších provedeních dle svého účelu. Betonárna CEMEX vyrábí a dodává betony po celém světě již mnoho let. V České republice můžete najít 74 betonáren, které každý den produkují ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CEMEX Czech Republic, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CEMEX Czech Republic, s.r.o.
www.beton.cz
Adresa

Adresa

Laurinova 2800/4
Praha 5 - Stodůlky 155 00

info@cemex.cz
+420 606 724 017


Najdete nás také zde:

ARES
captcha