CEMEX: Beton, kamenivo, cement i lité směsi pro vaši stavbu

Beton, kamenivo, cement, lité směsi i další stavební materiály té nejvyšší kvality vám nabízí společnost CEMEX. Pokud stavíte nebo rekonstruujete, obraťte se na nás. Naše stavební materiály vám totiž umožní snadné, rychlé a přesné provádění stavebních prací, jsou šetrné k životnímu prostředí a také zlepšují konečné vlastnosti konstrukcí. Ušetří vám drahocenný čas i náklady.

CEMEX Czech Republic

Beton klasický i speciální

Beton je nejčastěji využívaný stavební materiál v celém světě. Ve společnosti CEMEX to víme. V České republice proto patříme k největším zpracovatelům betonu. Hned v 74 betonárnách mícháme kvalitní beton a dodáváme ho zákazníkům do všech koutů republiky přesně dle jejich potřeb. Seženete u nás standardní betonové směsi, ale i speciální lehce zhutnitelné směsi, pěnobeton, vysokopevnostní beton, drátkobeton, vláknobeton i další druhu směsí. Stačí si vybrat.

Beton vám vyrobíme i dodáme


Kamenivo, cement i další zboží

Beton ale není to jediné, co vám ve společnosti CEMEX nabízíme. Najdete u nás i další stavební materiály, mezi které patří například:

- Kamenivo – Nabízíme drcené kamenivo tříděné i netříděné, písek i zahradní kámen.
- Cement – Cement vyrábíme v cementárně v Prachovicích a Dětmarovicích. Seženete u nás cement ložený i balený té nejvyšší kvality.
- Lité směsi - Lité směsi využijete především při realizaci podlah a plochých střech. Vybrat si můžete z celé řady směsí. Oblíbený je například Anhydritový potěr AnhyLevel, Cementový potěr CemLevel nebo Pěnobeton Poroflow.

Ať už tak sháníte kamenivo na vysypání cesty, cement, nebo speciální směsi na stavbu, neváhejte a obraťte se na CEMEX. V oblasti stavebních materiálů jsme totiž špička.

Kamenivo, cement i další výrobky do celé ČRVydáno 08.01.2016
166 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej betonů a betonových směsí všech druhů

Výroba a prodej betonů a betonových směsí všech druhů
Jako základní stavební materiál se již od nepaměti používá beton. Tato směs pojiva a kameniva může být dodána v nejrůznějších provedeních dle svého účelu. Betonárna CEMEX vyrábí a dodává betony po celém světě již mnoho let. V České republice můžete najít 74 betonáren, které každý den produkují ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CEMEX Czech Republic, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CEMEX Czech Republic, s.r.o.
www.beton.cz
Adresa

Adresa

Laurinova 2800/4
Praha 5 - Stodůlky 155 00

info@cemex.cz
+420 606 724 017


Najdete nás také zde:

ARES
captcha