Schicht, s.r.o.
Kosmetika Pitralon, prací prášky i oblíbené mýdlo s jelenem – české tradiční výrobky od společnosti Spolpharma

Pánská kosmetika Pitralon, prací prášky Merkur nebo třeba mýdlo s jelenem, to jsou dnes již tradiční výrobky společnosti Spolpharma. Díky své prvotřídní kvalitě a pečlivosti, kterou věnujeme jejich výrobě ale i dnes patří ke stálicím nejen na českém trhu. Pokud i vy hledáte tradiční české výrobky, které si již léta drží tu nejlepší úroveň, společnost Spolpharma je pro vás ideální volbou.

tradiční prací prášky

Kosmetika Pitralon pro muže každého věku

Pánská kosmetika značky Pitralon je již stálicí naší nabídky. Nejrůznější vody po holení i před holením, gely i další nezbytnosti pro pánskou hygienu dodáváme předním tuzemským i nadnárodním společnostem po celé Evropě. Kosmetiku Pitralon pak doplňují výrobky kvalitní kosmetiky řady Olimon či SOTÉ mink. I ti nejnáročnější zákazníci si u nás přijdou na své.

Kosmetika Pitralon potěší každého muže


Prací prášky tradiční značky

Specializujeme se také na výrobu pracích prášků, gelů a aviváží. Obchodníkům i jednotlivcům nabízíme kvalitní prací prášky značky Merkur ve všech variantách, prací gely i aviváže. Seženete u nás ale i namáčecí prostředek NAMO.

Prací prášky MERKUR


Mýdlo s jelenem v různých formách

Stálicí v oblasti praní je také tradiční mýdlo s jelenem. Ani na něj proto v naší firmě nezapomínáme. Mýdlo s jelenem, to už ale dávno není pouze klasická mýdlová kostka. Kromě ní v naší nabídce najdete také tekuté mýdlo na ruční praní, mýdlový prací prášek JELEN i JELEN gel – tekutý prací prostředek na různé druhy prádla.
Tradiční české výrobky uspějí i v moderní době? Nevěříte? Pak nakupte prací prášky a kosmetiku u společnosti Spolpharma a přesvědčte se sami.

Vydáno 11.01.2016
175 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2016

Zubní pasty a ústní vody Soté dent

Zubní pasty a ústní vody Soté dent

Dokonalá ústní hygiena díky zubním pastám a ústním vodám Soté dent

Prací prostředky Merkur, Namo a Jelen

Prací prostředky Merkur, Namo a Jelen

Merkur, Namo a Jelen, ekologické a vysoce účinné prací prostředky

Vody po holení Pitralon a Olimon

Vody po holení Pitralon a Olimon

Pitralon a Olimon, tradiční české vody po holení, kosmetika pro muže