Úprava vody snadno a rychle s produkty od firmy HARSOFT

Máte ve vašem bytě problémy s tvrdou vodou? Nebo chcete modernizovat váš provoz na úpravu pitné vody? V těchto a dalších případech je tu pro vás pražská firma HARSOFT, která má v oboru úpravy vody dlouholeté zkušenosti. Na jejím eshopu najdete zařízení na změkčení vody, odstranění železa, potrubní filtry či dávkovací čerpadla. Úprava vody je důležitá pro vaše zdraví a rozhodně se nevyplatí ji podceňovat.

revizní osmóza

Úprava vody je běžnou součástí života

Dá se říci, že voda je zázračná tekutina. Díky ní může existovat život na planetě Zemi, a tím pádem i člověk, který je ze 70 procent tvořen právě vodou. Vodu potřebujeme ke svému životu, konzumujeme ji každý den, a proto bychom měli dbát na její kvalitu. Filtr na vodu by v dnešní době měl být součástí každé domácnosti. Pokud chcete pít čistou a zdravou vodu či zabránit vzniku vodního kamene ve svých spotřebičích, porozhlédněte se po vhodných produktech na eshopu firmy HARSOFT.

Úprava vody – změkčení i filtrace


K čištění vody slouží technologie zvaná reverzní osmóza

A co na eshopu firmy HARSOFT najdete? Tak například filtry na změkčení vody, které pomohou předejít vzniku vodního kamene. V nabídce firmy je také technologie zvaná reverzní osmóza, která se používá na čištění vody. Reverzní osmóza se využívá v úpravnách odpadních a užitkových vod a najde své uplatnění i ve farmacii, gastronomii, pivovarnictví a dalších průmyslových odvětvích. Na eshopu si můžete dále zakoupit filtr na vodu, UV lampy na dezinfekci vody, potrubní filtry nebo dávkovací čerpadla chemikálií. Úprava vody se již stala běžnou součástí života, dbejte na ni i vy.

Reverzní osmózaVydáno 11.01.2016
115 Zhlédnutí
Topováno 07.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Úprava vody pro zdraví a komfortní život

Úprava vody pro zdraví a komfortní život
Voda je jednou ze základních podmínek pro život. Tvoří asi 70% lidského těla a podstatnou část celé planety Země. Jsou na ní závislé všechny známé formy života a pro zdraví člověka i přírody je podstatné přijímat vodu kvalitní. Ta se ale musí většinou nejprve nějak získat. Úprava vody a úprava ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Harsoft Ing. Stanislav Vacík
WEBOVÁ STRÁNKA
Harsoft
www.harsoft.cz
Adresa

Adresa

Hornoměcholupská 277/2
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@harsoft.cz
+420 725 527 439


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha