Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup

První zkušenosti s řízením motorového vozidla jsou velmi důležité. Autoškola není jen prostředek pro získání řidičského průkazu, musí dotyčnou osobu opravdu něco naučit, předat cenné rady a připravit na řidičskou praxi. Při výběru autoškoly se zaměřte na to, aby byla profesionální, spolehlivá, měla dobré jméno a především aby byla oblíbená pro vstřícnost i lidský a rodinný přístup. Jaká autoškola v Praze 9 tyto požadavky splňuje?

Autoškola Flegel s.r.o., Praha 9

Vstřícnost, zkušenost a lidský přístup učitelů

Chcete-li se vyhnout stresujícím nepříjemným zkušenostem s autoškolou, vybírejte takové středisko, které je pověstné vstřícností, seriózností i vyrovnaností svých učitelů. Mezi školicí a dopravně psychologická střediska s dobrou pověstí v Praze 9 patří jednoznačně Autoškola Flegel.

Velký důraz se přitom klade na individuální přístup a věnování maximální pozornosti každému žadateli. S tím souvisí i flexibilnost, která závisí na plánování jízd podle aktuálních časových možností každého zájemce o řidičský průkaz. Výcvik proto probíhá vždy jen s jedním žákem. Firma má k dispozici pestrou škálu různých vozidel a disponuje prostory pro teoretickou i praktickou přípravu. Autoškola Flegel navíc patří mezi platné členy Asociace autoškol.

Správný výběr autoškoly ovlivní váš budoucí vztah k řízení


Výcvik řidičů všech skupin

Ať už chcete získat řidičské oprávnění na osobní automobil, motocykl, traktor nebo nákladní vůz, obraťte se na zmíněnou autoškolu. Ta totiž poskytuje výcvik řidičů všech skupin A, B, C, D i T. Pokud již nějakou dobu řidičské oprávnění máte, ovšem jste ho doposud téměř nevyužili a dlouhou dobu za volant nesedli, využijte jedinečné možnosti kondičních jízd, díky kterým si řízení osvěžíte. I kondiční jízdy jsou nabízené pro vlastníky řidičských oprávnění všech skupin.

Výcvik řidičů na osobní automobily, nákladní vozy, motocykly i traktory či přívěsy


Další služby autoškoly

Zmíněná autoškola v Praze 9 reaguje na poptávku a nabízí tak opravdu pestrý výběr služeb. Za zmínku stojí možnost výuky v anglickém či ruském jazyce, díky čemuž je profesionální školicí středisko vyhledávané i mezi cizinci. Poskytovány jsou také služby rekvalifikace, vrácení řidičských průkazů, jízdy s psychologem po dopravních nehodách s traumatem či pravidelné školení řidičů z povolání.

Výběr autoškoly je důležitější, než se na první pohled může zdát. Špatné zkušenosti mohou dokonce i negativně ovlivnit vztah k řízení, proto navštěvujte jen ověřená, přístupná, profesionální a zkušená centra, na která je spolehnutí. Rozhodnete-li se pro zmíněnou Autoškolu Flegel, krok vedle rozhodně neuděláte.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autoskolaflegel.cz

Vydáno 08.01.2016
314 Zhlédnutí
Topováno 07.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoškola Praha 9 Flegel s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoškola Praha 9
www.autoskolaflegel.cz
Adresa

Adresa

Konzumní 252/12
Praha 9 190 00

flegel@autoskolaflegel.cz
+420 732 142 541


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha