Prvotřídní vzduchotechnika, klimatizace a chlazení od firmy Elklima

Máte už dost horkých letních dnů, během nichž ve vašem bytě panuje nesnesitelné vedro? Váš problém vyřeší pardubická firma Elklima Pardubice, která se už od roku 1991 specializuje na klimatizace, vzduchotechniku a chlazení. Regulační systémy od firmy Elklima se uplatňují jak v bytech, tak i v komerčních či průmyslových objektech. Firma Elklima navíc nabízí kompletní služby od projekcí, přes montáže až po servis.

vzduchotechnika, klimatizace, chlazení

Klimatizace a chlazení do bytů i firem

Kvalitní vzduchotechnika, klimatizace a chlazení za přijatelné ceny od pardubické firmy Elklima zpříjemní prostředí v bytových prostorech i průmyslových objektech. Klimatizace a chlazení jsou velmi užitečnými společníky ať už v letních měsících či v horkých prostorech, kde udržují příznivou teplotu. Vzduchotechnika a systémy pro odsávání a filtraci vzduchu najdou své uplatnění jak v bytových jednotkách, tak i restauracích, obchodních centrech a dalších komerčních či průmyslových objektech. Mějte příjemné domácí i pracovní prostředí s produkty od firmy Elklima.

Klimatizace pro Pardubice a okolí


Proč právě firma Elklima?

Pardubická firma Elklima působí v oboru vzduchotechniky a regulačních systémů už od roku 1991 a má tak dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti. Výhoda firmy Elklima spočívá v jejím vlastním projekčním oddělení, kde odborní a kvalifikovaní projektanti dokážou navrhnout na míru téměř jakýkoliv regulační systém. Firma nepůsobí pouze v Pardubickém kraji, ale vyřizuje zakázky po celé České republice. Důkazem kvalitní práce firmy Elklima jsou realizované zakázky v mnoha českých firmách a institucích. Vyzkoušejte i vy vzduchotechniku od firmy Elklima a užívejte si příjemného vzduchu a příznivých teplot ve vašem interiéru po celý rok.

Realizovaná vzduchotechnika - referenceVydáno 08.01.2016
115 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Elklima, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Elklima, s.r.o.
www.elklima.cz
Adresa

Adresa

Češkova 1740
Pardubice 530 02

elklima@elklima.cz
+420 602 135 018


Najdete nás také zde:

ARES
captcha