Vstřikování a zpracování plastů, plastové díly, zpracování termoplastů

INCOT PLASTIC s.r.o. - vstřikování plastů

Vstřikování a zpracování plastů, plastové díly, zpracování termoplastů

Plastové výlisky – kompletní servis od návrhu až po kompletaci a montáž

Plastové výlisky mají využití v různých odvětvích - od dopravy přes stavebnictví a elektroniku až po nábytkářství, sportovní potřeby a podporu prodeje, a proto nabízí naše firma INCOT - vstřikování plastů svým zákazníkům kompletní služby při výrobě plastových výlisků. Najdete u nás všechno, co potřebujete pro realizaci vašich představ v oblasti návrhů výlisků, výroby forem i vstřikování plastů.

INCOT - lisování plastů

Plastové výlisky si napřed můžete vyzkoušet nanečisto

K dispozici máme moderní vstřikovací lisy na lisování plastů, dík kterým vám můžeme zajistit vstřikování plastů přesně podle vašich potřeb a požadavků. Aby bylo možné vyrobit produkt za pomocí vstřikování plastů, je nejprve potřeba návrh plastového výrobku - s tím si však nemusíte lámat hlavu, o návrh se postaráme - zhotovíme počítačový model i 3D model formou 3D tisku, abyste si mohli naplno vyzkoušet funkčnost, rozměry, vzhled i další vlastnosti, které od výrobku očekáváte. Poté, co si výrobek vyzkoušíte, přijde na řadu vstřikování plastů.

Plastové výlisky


Technologie vstřikování a lisování plastů

Sériovou výrobu technologií vstřikování plastů a lisování plastů jsme schopni zajistit ze všech běžných termoplastů a mezi naše služby patří i kompletace, montáž a balení výlisků. Na přání vám rádi zařídíme potisk výrobků sítotiskem, případně tampoprintem.

Pokud hledáte osobní a vstřícné jednání a firmu, která klade důraz na kvalitní, rychlé a flexibilní požadavků, naše společnost INCOT je tou správnou volbou. U nás si můžete být jisti, že uděláme maximum, abychom splnili vaše požadavky na plastové výlisky. Naše výroba je neustále rozšiřována a vstřikovací lisy modernizovány, abychom mohli být našim zákazníkům i v budoucnu spolehlivým partnerem v oblasti vstřikování plastů i lisování plastů.

Vstřikování plastů, lisování plastů a doplňkové službyVydáno 25.01.2016
226 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem

Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem
Plastové výlisky a vstřikovací formy patří k nejčastějším výrobkům v nábytkářském, dopravním, stavebnickém a dalším průmyslu. Široký sortiment plastových produktů pro různá odvětví a podle vašich požadavků vyrábí firma INCOT – vstřikování plastů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INCOT PLASTIC s.r.o. - vstřikování plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
INCOT PLASTIC s.r.o. - vstřikování plastů
www.incot.cz
Adresa

Adresa

Rakvická,č.p.4072/6 (areál Navos)
Podivín 691 45

incot@incot.cz
+420 519 345 149


Najdete nás také zde:

ARES
captcha