Rekonstrukce koupelen a bytových jader, zateplování fasád a revitalizace bytových domů

Stavby Nisa, s.r.o. Specialisté na bydlení Liberec a okolí

Rekonstrukce koupelen a bytových jader, zateplování fasád a revitalizace bytových domů

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost Stavby Nisa s.r.o., která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.

Rodinný dům - stavba na klíče, Liberec

Postavíme celý dům nebo dodáme řemeslné práce. Stavby Nisa s.r.o. jsou tu pro vás

Stojíte před důležitým rozhodnutím ve vašem životě. Chcete si postavit dům. Je před vámi spousta důležitých otázek. Kde stavět? Z čeho stavět? Jak velký chci dům? Potřebujeme podsklepit? Nejen na tyto otázky se vám bude snažit přinést odpovědi společnost Stavby Nisa s.r.o. Rodinné domy na klíč jsou jejich specialitou, ovšem objem využitých služeb si volíte pouze vy sami. Můžete si na základě schváleného projektu nechat navrhnout rozpočet a pak se rozhodnout, zda si dům necháte zhotovit naší firmou nebo nikoliv. Pokud budete mít zájem, vybavíme kompletně i zahradu, dodáme vám bez problému bazén i další doplňky.

Rodinné domy na klíč: Stavby Nisa s.r.o., Liberec


Rekonstrukce je někdy dostačující

Pokud se rozhodnete pouze pro rekonstrukci již stávajícího domu, jsme vám také plně k dispozici. Stavby Nisa s.r.o. mají bohatou praxi, i co se týče tohoto typu zakázek. Veškeré nabyté zkušenosti se každému zákazníkovi snažíme předat od počátku komunikace a vysvětlit vám všechna možná úskalí každého projektu. V některých případech je zbytečné dům zcela zbourat, můžeme efektivně využít některé jeho části při stavbě nového domu. S tím vším se můžete na naši společnost obrátit.


Pomáháme rozvoji obcí. Objednejte si bytový dům na klíč

Firma Stavby Nisa s.r.o. není přeborníkem pouze co se týče rodinných domů, staví také bytové domy na klíč. Ne každý chce stavět dům, ale zvolí raději variantu zakoupení bytu, což má také své výhody. Nenarodil jste se jako kutil s touhou mít velkou zahradu a okolo pobíhajícího psa a kočku? Či byste raději do města? Potom je pro vás byt to pravé řešení. Společnost Stavby Nisa s.r.o. spolupracovala na výstavbě pěti bytových domů například s městem Liberec. Plánujete také ve vaší obci stavět bytové domy? Kontaktujte naši společnost a my s vámi rádi zkonzultujeme váš záměr.

Ať už rodinný dům na klíč nebo bytový dům, všechno snadno zařídí společnost Stavby Nisa s.r.o. Hlavní lokalitou jejich působení je Liberecký kraj, ale není problém se domluvit na výstavbě ani mimo tuto oblast. Pokud máte tedy zájem s námi spolupracovat, neváhejte společnost kontaktovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.m-stavby.cz

Vydáno 11.01.2016
1814 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.
Přemýšlení o vlastním bydlení bývá opravdu složité. Těžké je i samotné rozhodnutí, zda si nechat postavit dům, nebo stavět svépomocí. V případě stavby můžete využít našich návrhů. Dáme vám veškeré podklady a propočítáme celkovou částku stavby.

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Zateplování domů a jejich rekonstrukce
Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost Stavby Nisa s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých ...
PODSTRÁNKY

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů
Výstavba rodinných domů na klíč od projektu po finální realizaci, odborné poradenství

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Dřevostavby a nízkoenergetické domy
Dřevostavby a nízkoenergetické domy, finanční úspora a ekologický způsob bydlení

Stavební rekonstrukce

Stavební rekonstrukce
Rekonstrukce koupelen a bytových jader, zateplování fasád a revitalizace bytových domů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavby Nisa, s.r.o. Specialisté na bydlení Liberec a okolí
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavby Nisa, s.r.o.
www.m-stavby.cz
Adresa

Adresa

U Kapličky 830/3
Liberec 12 460 01

m-stavby@m-stavby.cz
+420 725 726 480


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha