Pravidelná údržba bazénů je nejlepší ochranou před bakteriemi i nečistotami

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Pravidelná údržba bazénů je nejlepší ochranou před bakteriemi i nečistotami

Bazény Desjoyaux, s.r.o.
Rodinné betonové bazény
Bazény Desjoyaux – doživotní záruka na bazénové konstrukce

Doživotní záruka na bazénovou konstrukci? Tu dostanete jedině u společnosti Bazény Desjoyaux. Zapuštěné bazény vyrábíme již více než 60 let. Nabídnout vám můžeme letité zkušenosti a skutečně osvědčenou patentovanou technologii výroby bazénů. S námi máte jistotu, že vám bazén vydrží už napořád.

kvalitní bazény pro každého

Technologie bazénové konstrukce, která funguje

Řada firem staví na rozmanité nabídce bazénů. My vám nenabízíme bazény desítek druhů, ale vsázíme na jednu technologii, kterou jsme si skutečně jisti. Na své si u nás přijdou všichni, kteří chtějí investovat do skutečně kvalitního bazénu a získat na něj doživotní záruku.


Výstavba zapuštěného bazénu

Jak výstavba zapuštěného bazénu probíhá? Navštíví vás tým zkušených a proškolených zedníků, kteří se postarají o vše od původního zaměření až po drobné finální práce. Přímo namístě vyplní panely armováním a zalijí je betonem tak, aby se dno a stěny bazény pevně spojily. Dno poté překryjí vyhlazenou cementovou stěrkou. Na závěr pak přistoupí k instalaci lineru. To vše pomocí osvědčených postupů a za stálé kontroly pevnosti a bezpečnosti konstrukce.

Bazény vyrábíme dle osvědčených postupů


Bazény pro každého

Protože vám chceme nabídnout plně funkční a vybavený bazén, nezapomínáme ani na systém filtrace a další příslušenství. Na filtrační systém vám navíc také nabízíme nadstandardní záruku po celých 5 let. Pro zájemce pak nabízíme také stavebnice, ze kterých si mohou bazén sestavit vlastníma rukama.

Pokud i vy hledáte bazény, které vám budou sloužit desítky let, a to s minimální údržbou a servisem, jsou pro vás zapuštěné bazény od společnosti Bazény Desjoyaux správnou volbou.

Obraťte se na nás. Rádi vám se vším poradíme.

Doživotní záruka na bazénovou konstrukci
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství

Zahradní bazény jsou tak kvalitní, jak je jejich příslušenství

Chcete-li si svůj bazén užívat skutečně plnými doušky, nesmíte podcenit volbu toho správného příslušenství. A právě na dokonalost bazénu jako celku se zaměřuje bazénový specialista, společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., číslo 1 v Evropě. Její zakladatel, Jean Desjoyaux, vždy navrhuje veškeré prvky pro své pohodlí a pohodlí svých nejbližších. Zároveň ale dbá také na bezpečnost a praktičnost svých řešení. Dáte-li na jeho rady, nemůžete se splést - Váš bazén bude zkrátka dokonalý.

Vydáno 27.11.2014
Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin z 5 kontinentů!

Vydáno 15.12.2016
Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor

Vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux jsou vhodné jako rodinné bazény i bazény do veřejných prostor

Představujeme Vám společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o., jež je zastoupením této světové značky pro český trh. Společnost se specializuje výhradně na bazény a jejich příslušenství, a díky tomu je schopna svým zákazníkům nabídnout vždy ten nejlepší servis a poradenství s výběrem nejvhodnějšího bazénu.

Vydáno 29.08.2013
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.

Vydáno 21.10.2017Vydáno 12.01.2016
407 Zhlédnutí

Bazény

Bazény

Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace

Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů