Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Svítidla a elektroinstalační materiál jdou ruku v ruce. Jedno bez druhého mnohdy nemá smysl. Proto je nejlepší, když obojí můžete nakoupit na jednom místě rychle, jednoduše, spolehlivě a navíc za příjemné ceny. Právě tak je tomu u naší firmy ELMA z Frýdku Místku. Pořiďte si moderní svítidla do domácnosti, jednoduché zářivky do kanceláře nebo třeba svítidla pro průmyslové využití.

Svítidlo Globo Marilyn, ELMA

Specialisté ve svém oboru

Společnost ELMA je na trhu již více než dvacet let, přičemž se specializuje především na svítidla jak pro průmyslové, tak pro občanské a domácí využití. Nabízíme zboží od špičkových výrobců, jako jsou například PHILIPS, SOLIGHT, GREENLUX či GENERAL ELECTRIC. Se svítidly samozřejmě neodmyslitelně souvisí také elektroinstalační materiál, který svým zákazníkům nabízíme taktéž. Najdete u nás vše, to potřebujete k instalaci a správnému fungování jakéhokoli osvětlení.

Firma ELMA vám posvítí na cestu, ať už vaše kroky vedou kamkoli.


Svítidla všeho druhu

Nabízíme skutečně široký sortiment svítidel zahrnující výhradně kvalitní a spolehlivé produkty. Mezi nimi najdete:
- svítidla zářivková kancelářská
- svítidla zářivková průmyslová
- svítidla zářivková pro domácnost
- svítidla LED
- zářivky

Kromě toho poskytujeme také elektroinstalační materiál a světelné zdroje. Ať už potřebujete zářivky, žárovky, výbojky nebo LED zdroje, u nás si přijdete na své.


Kompletní elektroinstalační materiál a další produkty

Aby naši zákazníci měli opravdu co nejvíce ulehčenou práci a nemuseli trávit zbytečné hodiny v obchodech, nenabízíme pouze svítidla a světelné zdroje, ale i další produkty. Pod jednou střechou tedy u nás najdete také kompletní elektroinstalační materiál, elektrická topidla, ohřívače a ventilátory. Potřebujete jakékoli zboží od vodičů a kabelů přes jističe, rozvaděče, proudové chrániče, pojistky, svorkovnice, pohybové senzory až po elektroinstalační lišty a trubky? Neváhejte a spolehněte se na firmu ELMA. Seženete všechno, co v oblasti osvětlení hledáte a ještě spoustu dalších produktů navíc.


Svítidla a elektroinstalační materiál také z pohodlí domova

Víte přesně, co potřebujete, a přijde vám tedy zbytečné chodit do obchodu vybírat každou žárovku a kabel? Není problém. Díky našemu e-shopu už nemusíte nikam chodit. Stačí si v klidu doma vybrat a za pár kliků máte hotovo. Vaše zásilka se vydá hned na cestu a bude k vám doručena v co nejkratším možném termínu. Internetový obchod Elma.cz nabízí rozsáhlou nabídku z oblastí:
- svítidla
- zdroje světla
- elektroinstalační materiál

Našim cílem je mít nabízené zboží neustále na skladě, a proto se můžete spolehnout na to, že na něj nebudete čekat dlouho.

Nakupovat svítidla, světelné zdroje či elektroinstalační materiál už nemůže být jednodušší.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elma.cz/

Vydáno 27.01.2016
309 Zhlédnutí
Topováno 01.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren

Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren
Většina domácností a dalších objektů postupně přechází z klasických žárovek na modernější, ekonomicky výhodnější a mnohem více ekologičtější led svítidla. Ta jsou výhodnější z mnoha důvodů, největším aspektem je ale nejspíše dlouhá životnost a z ní plynoucí výrazná finanční úspora. Vybavte svou ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Elma Nováček Pavel, Ing.
WEBOVÁ STRÁNKA
Elma
www.nej-svitidla.cz
Adresa

Adresa

Kostikovo náměstí 646
Frýdek-Místek 738 01

elma@elma.cz
+420 733 707 234


Najdete nás také zde:

ARES
captcha