Betonové konstrukce i základové desky - základ pro každou stavbu

Betonové a železobetonové konstrukce jsou dnes základem každého domu či stavby. Jelikož se jedná o stěžejní prvek, musí být jeho provedení kvalitní, aby se celá stavba mohla bez problémů dokončit. Odborníky v této oblasti je společnost Quart Construct, která se na základové desky, pohledové zdi, stropy i schodiště specializuje. Spokojený zákazník je naší prioritou!

betonové i železobetonové konstrukce

Železobetonové konstrukce i základové desky

Základové desky a betonové konstrukce jsou důležitým stavebním kamenem všech budov. Ať už se jedná o rodinný, bytový dům nebo průmyslový objekt. Ve všech směrech je vám naše firma schopná vyhovět, neboť se zabýváme všemi typy zmiňovaných staveb. Naše služby jsou k dispozici zejména pro Jihomoravský kraj, ovšem společnost Quart Construct bez jakýchkoliv problémů přijede za vámi kamkoliv.

Betonové kontrukce nabízíme po celé ČR


Kvalita betonové konstrukce je naší prioritou

Betonové i železobetonové konstrukce provádíme kvalitně, neboť kvalita práce a spokojený zákazník jsou pro nás na prvním místě. To může potvrdit i velké množství stávajících či bývalých klientů, jejichž stavby jsou v našem portfoliu. V současné době pracujeme na zakázkách několika rodinných domů, ale podílíme se také například na polyfunkčním domu v Brně v Medlánkách.

Kvalitní základová deska je pro stavbu stěžejní


Specialisté na železobetonové konstrukce vám zapůjčí také bednění

Kromě vybudování základové desky či železobetonové konstrukce jsme vám schopni nabídnout i pronájem bednění, které má celkově okolo 4000 m2.. Bednění nabízíme stěnové těžké značky DOKA FRAMAX, ale také stropní bednění PERI, DOKA a PASCHAL. V případě jakéhokoliv dotazu nejen ohledně betonových konstrukcích se na nás neváhejte obrátit.Vydáno 13.01.2016
265 Zhlédnutí
Topováno 27.03.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Quart Construct s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Quart Construct s.r.o.
www.quart.cz
Adresa

Adresa

č. 197
Cvrčovice 691 23

info@quart.cz
+420 608 944 498


Najdete nás také zde:

ARES
captcha