Quart Construct s.r.o.Betonové konstrukce i základové desky - základ pro každou stavbu

Betonové a železobetonové konstrukce jsou dnes základem každého domu či stavby. Jelikož se jedná o stěžejní prvek, musí být jeho provedení kvalitní, aby se celá stavba mohla bez problémů dokončit. Odborníky v této oblasti je společnost Quart Construct, která se na základové desky, pohledové zdi, stropy i schodiště specializuje. Spokojený zákazník je naší prioritou!

betonové i železobetonové konstrukce

Železobetonové konstrukce i základové desky

Základové desky a betonové konstrukce jsou důležitým stavebním kamenem všech budov. Ať už se jedná o rodinný, bytový dům nebo průmyslový objekt. Ve všech směrech je vám naše firma schopná vyhovět, neboť se zabýváme všemi typy zmiňovaných staveb. Naše služby jsou k dispozici zejména pro Jihomoravský kraj, ovšem společnost Quart Construct bez jakýchkoliv problémů přijede za vámi kamkoliv.

Betonové kontrukce nabízíme po celé ČR


Kvalita betonové konstrukce je naší prioritou

Betonové i železobetonové konstrukce provádíme kvalitně, neboť kvalita práce a spokojený zákazník jsou pro nás na prvním místě. To může potvrdit i velké množství stávajících či bývalých klientů, jejichž stavby jsou v našem portfoliu. V současné době pracujeme na zakázkách několika rodinných domů, ale podílíme se také například na polyfunkčním domu v Brně v Medlánkách.

Kvalitní základová deska je pro stavbu stěžejní


Specialisté na železobetonové konstrukce vám zapůjčí také bednění

Kromě vybudování základové desky či železobetonové konstrukce jsme vám schopni nabídnout i pronájem bednění, které má celkově okolo 4000 m2.. Bednění nabízíme stěnové těžké značky DOKA FRAMAX, ale také stropní bednění PERI, DOKA a PASCHAL. V případě jakéhokoliv dotazu nejen ohledně betonových konstrukcích se na nás neváhejte obrátit.

Vydáno 13.01.2016
208 Zhlédnutí
Topováno 27.03.2017