Stavební firma GEMO a.s. – kompletní zajištění stavebních prací včetně developmentu

Jsme ryze česká stavební společnost GEMO a.s. (dříve GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.) a řadíme se ke špičkám v oboru pozemního stavitelství. Od svého založení v roce 1990 jsme realizovali na českém a slovenském trhu řadu velkých a významných zakázek, a to nejen jako generální dodavatel stavby, ale i jako developer a investor. Výjimečnost těchto projektů dokazují mnohá získaná odborná ocenění.

Multifunkční aula GONG, Ostrava - Vítkovice

Skupina GEMO

Jsme součástí holdingové skupiny GEMO, do níž mimo jiné patří i dceřiná společnost s působností na Slovensku GEMO SLOVENSKO, spol. s r.o. a vlastní developerská společnost GEMO DEVELOPMENT, spol s r.o., člen koncernu GEMO.
Nabízíme vám kompletní stavební činnost v segmentu pozemních staveb. Zaměřujeme se také na „specializované části staveb a vybraná řemesla, a to prostřednictvím vlastních specializovaných firemních středisek. Tyto činnosti jsme schopni realizovat i samostatnými dodávkami mimo generálních dodávek staveb na klíč.

Kompletní služby v oboru stavebnictví


GEMO DEVELOPMENT

Prostřednictvím společnosti GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o. člen koncernu GEMO poskytujeme komplexní služby ve všech fázích developerského projektu: posouzení vhodnosti projektu, pořízení vhodného pozemku pro realizaci záměru, zajištění projektové dokumentace záměru, inženýrská činnost pro umístění stavby, stavební povolení a kolaudaci stavby, výstavbu, výběr subdodavatelů, technický dozor, financování projektu, právní služby, marketing, prodej či pronájem projektu, správa budov a infrastruktury. Vše s garancí mnohaletých zkušeností v oboru realizace a provozování staveb.

Development, na který se můžete spolehnout


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.gemo.cz/

Vydáno 13.01.2016
280 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GEMO a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
GEMO a.s.
www.gemo.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá 562/22
Olomouc 779 00

gemo@gemo.cz
+420 585 202 011


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha