Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Středisko agromechanizace ZDV Fryšták-postřiky, sklizeň, osevy

Zemědělské družstvo vlastníků FryštákZemědělské stroje

Zemědělské stroje

Nabídka služeb zemědělskými stroji, nákladní autodoprava, opravárenské práce

Zemědělské obilniny

Zemědělské obilniny

Zemědělské družstvo Fryšták nabízí obiloviny a krmivo pro zvířata

Pohonné hmoty

Pohonné hmoty

Provoz čerpací stanice pohonných hmot ve Fryštáku v okrese Zlín


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?

Opravy a repase pro obilní linky a sušárny obilí

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták – kvalitní služby pro zemědělce

Máte zájem o kvalitní sušárny obilí či o opravy obilních linek? Obraťte se na Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták. Tato firma sídlí v obilnářské výrobní oblasti nedaleko Zlína. Kromě produkce mléka, masa a rostlinné výroby je firma specializovaná také na kovovýrobu, zámečnické práce a opravy agregátů, jako jsou čerpadla, tlumiče, kompresory, tvarovací lisy, obilní linky a také výměníky tepla pro sušárny obilí. V návaznosti na to nabízí družstvo také služby dopravy, čerpací stanice pohonných hmot, recyklace a prodej stavebních odpadů, prodej hnojiv a krmiv a další.


Sušárny BS-6 včetně montáže i péče o obilní linky

Spolehlivé sušárny obilí jsou základem úspěšného sušení. Obilní linky se vyrábí samozřejmě ve více typech a provedeních. Sušárny BS-6 vám zaručí účinné sušení za příznivých podmínek. Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták nabízí jak prodej kompletních sušáren BS-6 včetně jejich montáže, tak i prodej náhradních dílů pro sušárny BS-6 či jejich opravy a servis.


Opravy a repase pro obilní linky a sušárny obilí spolehlivě a kvalitně

Pokud se vám stane, že z nějakého důvodu vaše obilní linky či sušárny obilí přestanou fungovat tak, jak mají, Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták váš problém vyřeší. Stejně jako výměny a opravy součástí zařízení je připraveno poskytnout odborný servis pro sušárny obilí či jejich kontrolu. Vyberte si podle svých potřeb z nabízených služeb a mějte jistotu, že vám vaše zařízení bude šlapat tak, jak má.
• analýza problému
• výměny havarovaných částí
• výměny trubkovnic
• výměny komor, per, plamenců
• celkové střední opravy přístrojů
• generální opravy výměníku tepla pro sušárny obilí všech typů
• opravy výdusek k hořákům či výroba nových výdusek
• kontrola těsnosti výměníků na místě a bez demontáže
• servis a záruka sušáren obilí a obilních linek

Opravy a repase pro obilní linky a sušárny obilí


Sušárny obilí a obilní linky v naprostém pořádku

Neváhejte tedy a využijte služeb Zemědělského družstva vlastníků Fryšták. Zajistíte tak svému provozu kvalitní obilní linky, spolehlivé sušárny obilí a v případě potřeby také spolehlivý servis a opravy těchto zařízení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zdv.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Možná se budete divit, ale Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták poskytuje nejlevnější PHM - benzín, naftu v širokém okolí.

Možná se budete divit, ale Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták poskytuje nejlevnější PHM - benzín, naftu v širokém okolí.

Zemědělství je závislé na mnoha divizích, které fungují díky zemědělské technice, kterou je třeba udržet v chodu. Proto potřebuje Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták svou vlastní čerpací stanic.

Vydáno 08.06.2017Vydáno 28.01.2016
491 Zhlédnutí
Topováno 02.08.2018