Pronájem sanitárních systémů od společnost TOI TOI

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. byla založena v listopadu 1993 jako další mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1973. Od samého počátku je sídlem firmy královské město Slaný. Od roku 1995 se společnost rozrůstala i regionálně a k dnešnímu dni má své pobočky v Olomouci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Plzni a Brně. Tím pokryla celé území České republiky a dokázala tak snadno, rychle, kvalitně a především ekonomicky zajišťovat svou činnost.

FRESH Mobilní wc, toaleta, TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Centrála Slaný

Pronájem mobilních chemických toalet

Hlavním produktem společnosti je pronájem mobilních chemických toalet pro tzv. dlouhodobý pronájem, kde jsou hlavními odběrateli stavební společnosti od těch nejmenších až po ty největší. Mobilní toalety jsou nabízeny i pro krátkodobé akce a to také od těch nejmenších, jako jsou soukromé oslavy, svatby až po akce s desítkami až stovkami tisíc návštěvníků. Mobilní toalety odebírá společnost od mateřské firmy HMT.

Mobilní WC


Nová služba společnosti TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.: zařízení staveniště na klíč

Neustále se zvyšující nároky zákazníků a snaha o zajištění kompletního hygienického servisu přivedly firmu k rozšíření svého programu. Společnost začala pronajímat kancelářské, sanitární a skladové kontejnery a dokázala tak vytvořit pro své zákazníky tzv. zařízení staveniště na klíč. Naše zařízení nechyběla nikdy na žádných důležitých stavbách po celé republice a tento, na našem trhu nový produkt, se pomalu stal naprostou samozřejmostí na každé stavbě.

Stavební buňky a kontejnery


Krátkodobý pronájem sanitárních systémů

Rovněž v oblasti krátkodobého pronájmu se společnost stala pro naše zákazníky dodavatelem hygienického servisu na klíč, protože své aktivity rozšířila o zapůjčování sanitárních kontejnerů, pokladen, osvětlení, odpadkových košů, mobilních pisoárů, mobilních umýváren, oplocení a bariér, systémů ochrany povrchu a kabelů atd.

Tato skutečnost vedla k tomu, že TOI TOI během působení na trhu realizovala všechny největší hromadné společenské akce – koncerty skupin Pink Floyd, Rolling Stones, Michaela Jacksona, U2, Elan, Metallica, Depeche Mode, R.E.M, Iron Maiden, Madonny, návštěvu prezidenta Obamy, dvě návštěvy papeže, MS v klasickém lyžování v Liberci, MS v cyklokrosu v Táboře, MS v biatlonu v Novém Městě na Moravě, evropské setkání příznivců Harley Davidson a stovky dalších větších i menších akcí.


Společnost TOI TOI – profesionální služby

Úspěch společnosti TOI TOI netkví pouze v zajištění samotného pronájmu, ale v oblasti poskytnutí jedinečné služby zákazníkovi od poradenství až po samotnou realizaci.
Ve společnosti TOI TOI je zaměstnáno více než 100 zaměstnanců, disponuje vozovým parkem s 60 servisními vozidly a servisními techniky, kteří se starají o čistotu všech zařízení a maximální spokojenost jak našich zákazníků, tak také návštěvníků našich zařízení po celém území České republiky.
Společnost TOI TOI je také aktivní v oblasti sociální odpovědnosti – pravidelně podporuje projekty z oblasti neziskových organizací, oblastí sportu a kultury.

Od roku 2007 je společnost také partnerem pro dodávky veřejných automatických toalet francouzské společnosti Francioli a od roku 2015 je výhradním distributorem a dodavatelem těchto zařízení v České a Slovenské republice.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.toitoi.cz

Vydáno 13.01.2016
484 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce
Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo ...

Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor

Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor
Infrastruktury dnešních měst jsou většinou již na výborné úrovni. Jediné, v čem mají mnohá města opravdu velkou mezeru, jsou toalety. Pro jejich návštěvníky je většinou těžké najít udržované, čisté a dostupné toalety, což může snižovat výsledný dojem z návštěvy. Společnost TOI TOI tuto situaci ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TOI TOI, sanitární systémy,
www.toitoi.cz
Adresa

Adresa

Pražská 264
Slaný 274 01

info@toitoi.cz
+420 312 527 488


Najdete nás také zde:

ARES
captcha