Penzion Velké Bílovice - ubytování, vinný sklep i prostory pro firemní akce

Jak vypadá ideální místo na dovolenou nebo příjemně strávený víkend? Třeba prostředí krásné jižní Moravy a pouhých 8 km od Lednicko-Valtického areálu, wellness se saunou a vířivou vanou, vinný sklep, letní terasa s grilem, wifi a klimatizace, ubytování v příjemných pokojích a spousta možností, kam vyrazit na výlet. Tak by se stručně dal popsat Penzion a vinařství U Hroznu - ubytování s vinným sklepem ve Velkých Bílovicích, s dobrou dostupností od dálnice a za výhodnou cenu.

Penzion a vinařství U Hroznu - ubytování, firemní akce

Penzion Velké Bílovice – ubytování i školicí prostory

Penzion je vhodný jak pro víkendové výlety a dovolenou, tak i firemní akce, pro které máme k dispozici školicí prostory. Penzion Velké Bílovice se hodí i pro oslavy a rauty či degustace vína, ke kterým láká náš vinný sklep.

Penzion Velké Bílovice


Firemní akce s wellness

Pro vás či hosty vaší firemní akce nebo oslavy nabízíme ubytování v útulných pokojích - polovina z nich má výhled přímo na náměstí, druhá polovina pokojů má okna situována do klidné části dvora.
Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, TV, klimatizací, a samozřejmostí je i wifi připojení. Na výběr je jednolůžkový,dvoulůžkový, třílůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj a těšit se můžete i na naše nově otevřené wellness, kde se můžete zrelaxovat ve venkovní vířivce nebo finské či infra sauně.

Ubytování a wellness


Vinný sklep a degustace vína

Součástí ubytování je také vinařství a vinný sklep, kde najdete převážně bílá, lehčí a svěží vína, která vyrábíme výhradně z hroznů pěstovaných v našich vinicích. Rádi vám ukážeme jak vinice, tak práci v nich a samozřejmostí jsou degustace vína, díky kterému si jižní Moravu opravdu zamilujete.

Vinný sklep, degustace vínaVydáno 14.01.2016
319 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Návštěva vinného sklepa a degustace dobrého vína k pobytu na jižní Moravě neodmyslitelně patří

Návštěva vinného sklepa a degustace dobrého vína k pobytu na jižní Moravě neodmyslitelně patří
Budoucnost patří poctivým rodinným podnikům a jistě nebudeme lhát, když řekneme, že v případě výroby vína a vinařské turistiky to platí dvojnásob. Neopakovatelná atmosféra vinného sklepa, degustace s lidmi, kteří vínu skutečně rozumí, neboť jej již léta vyrábějí, chutné občerstvení a také příjemné ...

Útulné ubytování, tradiční vinné sklepy a krásné prostředí najdete ve Velkých Bílovicích.

Útulné ubytování, tradiční vinné sklepy a krásné prostředí najdete ve Velkých Bílovicích.
Krásná příroda, dobré jídlo, pití i zábava? To vše najdete v Penzionu u Hroznu. Nabízíme vám ubytování v malebném penzionu přímo v centru Velkých Bílovic. S rodinou, partou kamarádů, nebo třeba firemními partnery si tak můžete vychutnat pohostinnost krajů jižní Moravy a navštívit místní vinné ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA U Hroznu Velké Bílovice s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
U Hroznu Velké Bílovice s.r.o.
uhroznu.cz
Adresa

Adresa

Náměstí osvoboditelů 382
Velké Bílovice 691 02

info@uhroznu.cz
+420 777 207 440


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha