Trojdílná, pětidílná, skládaná nábytková dvířka T.segment

Trachea, a.s.

Trojdílná, pětidílná, skládaná nábytková dvířka T.segment

Trachea, a.s.
Skládaná kuchyňská dvířka T. segment – kombinace barev a vzorů bez omezení

Zařizujete si kuchyň? Pak jistě víte, jak důležité je vybrat správná kuchyňská dvířka. Právě nábytková dvířka jsou totiž často to první, co je vidět. Musí skvěle vypadat, ale zároveň být maximálně funkční. Pokud nechcete dělat kompromisy ani v jedné z těchto oblastí, jsou pro vás ideálním řešením skládaná kuchyňská dvířka T. segment od společnosti Trachea. Umožní vám totiž kombinovat více materiálů a povrchových úprav. Nábytková dvířka si tak můžete vytvořit přesně dle svých představ.

nábytková dvířka TRACHEA

Neviditelná spára – tajemství úspěchu pro kuchyňská dvířka

V čem jsou skládaná kuchyňská dvířka jedinečná? Jejich kouzlo tkví ve ztracené spáře. Jednotlivé dílce dvířek jsou totiž ohraněné speciálním polyuretanovým lepidlem. Mezi hranou a plochou dvířek vzniká téměř neviditelná spára, která neruší celkový vzhled dvířek. Použité lepidlo je navíc odolné proti teplu i vlhkosti. Kuchyňská dvířka jsou tedy jedinečná nejen po estetické, ale i po praktické stránce.

Kuchyňská dvířka T. segment


Skládaná kuchyňská dvířka dřevěná i v barvě

Ve společnosti Trachea vám chceme vždy vyjít maximálně vstříc. Také proto vám nabízíme kuchyňská dvířka skládaná ze tří nebo pěti dílů, kde si jednotlivé díly můžete nakombinovat přesně dle vašich přání. Zvolit si můžete kuchyňská dvířka, která dokonale imitují dekory tuzemských i exotických dřevin. Na své si u nás ale přijdou i milovníci barev. Nabízíme totiž tzv. unibarevná kuchyňská dvířka v různých odstínech.

Ať už chcete nábytková dvířka sytě žlutá, červená nebo v neutrálních tónech, u nás si vyberete. Skládaná kuchyňská dvířka navíc můžete kombinovat i se sklem. Nezáleží na tom, jak nestandardní jsou vaše požadavky, u nás nejste omezeni téměř ničím a při výběru dvířek můžete popustit uzdu fantazii.

Nábytková dvířka dle vašeho gusta
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nový design kuchyňských dvířek

Nový design kuchyňských dvířek

Máte rádi originalitu? Toužíte po výjimečnosti? Chcete mít domácnost útulnou, hezkou a příjemnou, ale zároveň moderní a stylovou? Pak si můžete vybírat z nejnovějších dekorů kuchyňských dvířek od firmy Trachea a.s. Holešov, které napodobují beton, dřevo a mohou se snoubit s jakýmikoliv dalšími materiály. Kuchyně je srdcem každého domova, a proto stojí za to mít z této místnosti výjimečné prostředí, které si můžete přizpůsobit podle svého vlastního gusta.

Vydáno 11.01.2018
Nábytková dvířka od firmy TRACHEA vynikají odolností i designem

Nábytková dvířka od firmy TRACHEA vynikají odolností i designem

Každá místnost v interiéru má svůj specifický styl, jehož součástí jsou i nábytková dvířka, která musí ladit s ostatními prvky interiéru. Akrylátová dvířka TRACHEA nabízí nejen možnost výběru z mnoha dekorů, ale také variabilitu, stálobarevnost a v neposlední řadě jednoduchou opravitelnost v případě běžného mechanického poškození.

Vydáno 21.09.2013
Lakovaná dvířka T.lacq jsou trendem, který se bude držet

Lakovaná dvířka T.lacq jsou trendem, který se bude držet

Lakovaná dvířka nachází díky svému unikátnímu a luxusnímu vzhledu využití nejen v kuchyních, ale také v obývacích pokojích, dětských pokojích, jídelnách či ložnicích. Ozvláštněte svou domácnost tímto neobvyklým prvkem, společnost Trachea je připravená Vám vyjít vstříc a poskytnout vysoce kvalitně lakovaná dvířka na míru.

Vydáno 10.07.2017
Druhy dekorativního skla včetně potisku

Druhy dekorativního skla včetně potisku

Dekorativní sklo je obzvláště v dnešní době velmi žádané. Tvoří nedílnou součást velkého množství nábytku, od výplní vestavěných skříní po obkladová skla. Na trhu můžete narazit na velké množství typů dekorativního skla, v čele s výrobky T.Cristal od firmy Trachea. Tato skla jsou k dispozici v různém provedení, kromě kalených skel různých odstínů se můžete rozhodnout i pro potisk na sklo.

Vydáno 01.07.2015Vydáno 14.01.2016
646 Zhlédnutí
Topováno 29.06.2017

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka

Fóliovaná a akrylátová nábytková dvířka nejen pro kuchyňské linky

Obkladové desky

Obkladové desky

Obkladové desky a panely pro kuchyňské linky, jedinečný design i vysoká odolnost

Technologie Overface

Technologie Overface

Technologie tisku Overface - kvalita a originální design ruku v ruce