Rozvody vody, topení i plynu od firmy s tradicí

Název společnosti VoToP vychází z činností, kterými se zabývá, tedy voda – topení – plyn. Přesněji řečeno, firma zajišťuje veškeré vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce včetně projektování a záručního i pozáručního servisu. A to nejsou zdaleka všechny služby, pro které mají pracovníci firmy kvalifikaci.


Voda – topení – plyn od zkušených odborníků

Zakladatelem společnosti VoToP je Emil Slabý, který pochází z rodiny, kde je instalatérské řemeslo předáváno z generace na generaci. Od založení vlastní firmy roku 1991 si vybudoval díky své spolehlivosti, kvalitě práce i použitých materiálů a osobnímu přístupu ke každému klientovi stabilní základnu spokojených zákazníků, ke kterým se řadí například i rozsáhlá obchodní centra a úřady. VoToP je také členem Cechu topenářů a instalatérů a Asociace pro využití tepelných čerpadel. Pracovníci jsou pravidelně školeni, aby měli dokonalý přehled o nových technologiích a materiálech.

Předmětem zájmu firmy je také úspora energií v domácnostech i komerčních objektech použitím ekologických i ekonomických tepelných čerpadel. Díky tomuto modernímu způsobu vytápění, ohřevu vody i větrání můžete ušetřit až 70% nákladů na energie!   

Od projektu po servisní činnost

Odborní pracovníci společnosti VoToP se postarají o komplexní služby, od vypracování projektové dokumentace, přes samotnou realizaci zakázek jakéhokoli rozsahu, až po pravidelnou údržbu kotlů a jejich opravy. Má mnohaleté zkušenosti také se zednickými, zámečnickými a kominickými pracemi i vzduchotechnikou. Objednat si můžete tyto služby:

·         Vodoinstalatérské a kanalizační práce

Rozvody vody jsou prováděny z polypropylenu technologií polyfúzního svařování, ze síťovaných polyethylenů lisováním nebo z mědi pájením naměkko cínem. V případě rizikových míst, kde jsou zvýšené požadavky na bezpečnost, firma používá pozinkované trubky se závitovými spoji nebo měď pájenou natvrdo stříbrnou pájkou. Řešení kanalizací a odpadů záleží na přání zákazníka a konkrétním případu. Lze jej realizovat za použití PVC či novoduru, kameniny, klasické nebo tenkostěnné litiny, zvukově izolačního vícevrstvého plastového potrubí.  

·         Topenářské práce

VoToP provádí projektování, montáž i pravidelné revize všech druhů otopných soustav z kvalitní oceli, mědi, plastů či plastohliníkových sendvičových trubek. Samozřejmostí je zajištění kominických prací, měření emisí a povinné pravidelné revize pro maximální bezpečnost uživatelů.

·         Plynařské práce

Rozvody plynu jsou dalším předmětem činnosti firmy VoToP. Jsou prováděny z oceli svařováním či lisováním, z mědi pájením natvrdo a lisováním v některých případech i z plastů. Součástí služeb jsou také tlakové zkoušky a kontrola revizním technikem, který vypracuje revizní zprávu. 

Pro více informací o komplexní nabídce služeb firmy VoToP naleznete na webových stránkách www.votop.net nebo v případě dotazů můžete využít online formuláře.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.votop.net

Vydáno 11.06.2014
267 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VOTOP Praha s.r.o. voda topení plyn
WEBOVÁ STRÁNKA
VOTOP Praha s.r.o.
www.votop.net
Adresa

Adresa

Mašínova 324/5
Praha 8 - Kobylisy 182 00

votop@votop.net
+420 603 495 405


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha