Výroba polystyrenu SEPAS - pěnový polystyren, polystyrenová drť i další výrobky

Polystyren je lehký a snadno tvarovatelný materiál, který nabízí využití napříč obory. Aby však byl polystyren skutečně kvalitní, je třeba věnovat velkou pozornost jeho výrobě. Přesně to je specialita společnosti SEPAS. Výroba polystyrenu je naším oborem již od roku 1967. U nás tak seženete pěnový polystyren té nejvyšší kvality, ale i polystyrenovou drť a další produkty.

Polystyrenova drť, SEPAS a.s.

Výroba polystyrenu? Základem jsou kvalitní suroviny

Ve společnosti SEPAS zpracováváme polystyren od samého začátku až po finální tvarování dle požadavků zákazníka. Základem našeho úspěchu jsou proto kvalitní přírodní suroviny. Jak výroba polystyrenu vlastně probíhá? Pěnový polystyren EPS vyrábíme z perel zpěnovatelného polystyrenu, které obsahují 6 – 7% nadouvalda. Jednotlivé perle pak ohřejeme párou, každá perle tak zvýší dvacetkrát až padesátkrát svůj objem a uvnitř se vytvoří buněčná struktura. Takto předpěněné perle pak nabízí celou řadu možností, lze z nich vytvořit kompaktní polystyrenový blok, libovolné 2D tvary i výlisky a tvarovky na míru vašim požadavkům.

Výroba polystyrenu je založena na kvalitních surovinách.


Pěnový polystyren je perfektní izolace

Hledáte ideální izolační hmotu, která nabízí perfektní uživatelský komfort a zároveň je cenově výhodná? Pak je pro vás pěnový polystyren z naší nabídky ideální volbou. Pěnový polystyren je totiž perfektní jako izolace nejen pro stavebnictví, skvěle se hodí také v oblasti chladírenství, obalové i dekorační techniky. Pěnový polystyren je totiž lehký, snadno se zpracovává a tvaruje a navíc nabízí celou řadu podob. Bez větších problémů ho totiž můžete lakovat, kašírovat, lepit či barvit přesně dle vašich aktuálních potřeb. Pěnový polystyren se navíc snadno recykluje, jeho použití je tak výhodné po všech směrech.

Pěnový polystyren se skvěle hodí k izolaci.


Polystyrenová drť – velmi užitečný recyklát

Pěnový polystyren ale není to jediné, co vám ve společnosti SEPAS nabízíme. My totiž umíme vyžít i polystyrenové zbytky a odpad. Naší specialitou je tak polystyrenová drť, recyklát, který vzniká právě ze zbylých polystyrenových obalů a zbytků ze stavební činnosti. Jaké možnosti vám polystyrenová drť nabízí? Je jich celá řada. Využít ji můžete například jako drenážní zásyp, výplň stavebních konstrukcí nebo ji přidat do lehčených betonů. Polystyrenová drť je vám k dispozici hned ve dvou velikostech a to v jakémkoli množství stačí se na nás tak obrátit a tento levný a velmi praktický materiál může být váš.

Nezáleží na tom, jaký tvar nebo množství polystyrenu potřebujete. Výroba polystyrenu ve společnosti SEPAS není téměř ničím omezena a vyhoví všem vašim požadavkům. Obraťte se na nás i vy a využijte výhody, které vám pěnový polystyren nabízí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sepas.cz

Vydáno 01.02.2016
549 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nejlepší výrobci pěnového polystyrénu

Nejlepší výrobci pěnového polystyrénu
Firma Sepas a.s. sídlí v Zašové, což je kousek od Valašského Meziříčí. Nacházíme se tedy ve Zlínském kraji, kde je nejzkušenější a nejlepší výroba pěnového polystyrénu. Pokud hledáte odborníky a špičku v oboru výroby pěnového polystyrénu, pak zvolte jedině společnost Sepas.

Výroba polystyrenu s tradicí

Výroba polystyrenu s tradicí
Neexistuje snad jediná domácnost či firma, která by pěnový polystyren či polystyren EPS nevyužívala. Společnost Sepas vyrábí už více než 20 let kvalitní pěnový polystyren a zpracovává jej do bloků či tvarovek a výlisků. Počátky tradice výroby a zpracování pěnového polystyrenu na Valašsku však ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SEPAS a.s. Výroba pěnového polystyrenu
WEBOVÁ STRÁNKA
SEPAS a.s.
www.sepas.cz
Adresa

Adresa

Zašová 621
Zašová 756 51

pustka@sepas.cz
+420 602 722 588


Najdete nás také zde:

ARES
captcha