Hotel Kraví hora Bořetice ***Hotel Kraví Hora Bořetice – ideální pro firemní akce i rodinné dovolené

Firemní akce, rodinný výlet, romantický víkend plný wellness nebo noc strávená ve vinném sklepě? To vše nabízí Hotel Kraví Hora Bořetice. V našem hotelu najdete pohodlné ubytování, skvělou restauraci, konferenční místnost i řadu možností, jak trávit volný čas, a to po celý rok.

Hotel Kraví hora Bořetice *** - wellness

Firemní akce se vším všudy

Firemní akce vám v našem hotelu uspořádáme na míru. Disponujeme totiž školicími salonky a konferenčními místnostmi, které rádi uzpůsobíme přesně dle vašich potřeb. Zajistíme také potřebné technické vybavení, občerstvení i ubytování pro vaše hosty. Jižní Morava navíc nabízí celou řadu možností pro výlety a sportovní aktivity. Náš hotel je díky tomu skvělým místem pro klasickou konferenci, ale i akční teambuilging.

Konferenční prostor až pro 100 lidí


Užijte si wellness, vinný sklep i krásy jižní Moravy

Hotel Kraví Hora Bořetice je obklopen přírodou, starobylými sklepy i řadou cyklostezek. Rodiny s dětmi, nadšení turisté i ti, kteří chtějí na víkend utéct z města, nás mohou navštívit a poznat krásy, které jižní Morava nabízí. Zajistíme k tomu ubytování v našich útulných pokojích a skvělé jídlo. V případě, že se vám bude chtít jen lenošit, je tu pak naše wellnees nebo vinný sklep, kde si můžete užít posezení s přáteli i řízenou degustaci vín.

Pokud i vy hledáte ideální místo pro aktivní dovolenou nebo firemní akci, navštivte Bořetice a Hotel Kraví Hora. Dobře se tu o vás postaráme!

Wellness i degustace vín – zábava i odpočinek
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!

Vydáno 11.02.2018
Zpříjemněte si kongresovou turistiku pobytem ve wellness centru

Zpříjemněte si kongresovou turistiku pobytem ve wellness centru

Je důležité umět při práci i relaxovat. K obojímu máte perfektní podmínky v našem tříhvězdičkovém hotelu v Bořeticích, který funguje i jako školící centrum. Přes den pracujete v našem konferenčním sále či školícím altánu, a večer relaxujete v našem špičkovém wellness centru. Pěkná představa, že ano? Prostředí okolo hotelu je navíc velmi vhodné pro outdoorové a sportovní aktivity, takže když potřebujete „upustit páru“ po nevydařeném jednání, vyrazíte ven. A když už máte všechna jednání za sebou, můžete je oslavit degustací v našem stylovém vinném sklípku.

Vydáno 21.02.2014
Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program

Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program

Hledáte místo pro firemní akci, školení nebo konferenci, které zaujme řadové zaměstnance i významné firemní partnery? A slyšeli jste už o resortu Kraví hora na jižní Moravě? Náš hotel totiž nabízí vše, co k pořádání úspěšné firemní akce či konference potřebujete – pronájem školicích prostor a potřebné techniky, krásné prostředí, skvělé občerstvení a také řadu volnočasových aktivit.

Vydáno 04.03.2015Vydáno 15.01.2016
407 Zhlédnutí
Topováno 17.11.2017