Hotel Koruna OpavaVyberte si solidní hotel v centru Opavy za rozumnou cenu

Kvalitní ubytování v samém centru nabízí hotel Koruna. Ať už cestovatelé zvolí typ pokoje Standard nebo Deluxe, rozhodně se mohou spolehnout na vynikající služby a tříhvězdičkový komfort. Zvolte pohodlnou cestu autem a nebojte se, že byste ve středu města neměli kde zaparkovat. Parkoviště u hotelu je zdarma, navíc hlídané kamerami!

Hotel Koruna Opava - příjemné ubytování

Kvalitní ubytování a nadstandardní služby

Ubytování v hotelu Koruna je možní zajistit jak v jednolůžkových, tak dvoulůžkových pokojích, nechybí ani nadstandardní apartmány. V rámci našich profesionálních služeb se můžete těšit na všude dostupnou hotelovou wifi síť, na každém pokoji televizi se statelitními programy a také krásný výhled na samé centrum Opavy. A pokud byste měli o váš automobil strach, můžete parkoviště kontrolovat prostřednictvím televize přímo z vaší postele!

Ubytování za příznivé ceny v centru Opavy


Navštivte hotel Koruna s novověkou historií

Tříhvězdičkový hotel uprostřed Opavy nevyrostl náhodou. I přestože jeho dnešní podoba představuje architekturu typickou pro severní Moravu a Slezsko osmdesátých let 20. století, dříve se na tomto místě nacházel hotel U Zlaté Koruny ze 17. století. Hotel hostil i významné panovníky, jakými byl například Josef II. nebo následník trůnu František Ferdinand d’Este. Dnešní hotel se původně jmenoval Kamyšin, ale po Sametové revoluci byl na počest původního hotelu přejmenován.

Ubytování na vás dýchne bohatým dějinami

Vydáno 15.01.2016
86 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2016