GON Hradec Králové, a.s. poskytuje geodetické práce na špičkové úrovni

Hledáte skutečného odborníka na geodetické práce? Firma GON Hradec Králové, a.s. se zabývá nejen samotnou zeměměřickou činností, ale také odborným poradenstvím, vyhotovením geometrických plánů a v neposlední řadě nabízí i prodej geodetických pomůcek.


Společnost GON Hradec Králové, a.s  patří mezi 20 nejúspěšnějších firem v České republice, jejichž hlavním předmětem činnosti jsou geodetické práce. Již 10 let přinášíme zákazníkům kvalitní služby s velkým důrazem na splnění individuálních požadavků, pro něž vždy hledáme to nejlepší řešení. Seriózní jednání, profesionální přístup, bohaté zkušenosti z oboru a využívání moderní techniky splňující všechny potřebné normy, to vše nám umožnilo stát se v roce 2004 držiteli certifikátu kvality ISO 9001.

Geodetické práce od profesionálů

Nabízené geodetické práce od společnosti GON Hradec Králové, a.s. jsou na špičkové úrovni od odborného poradenství přes samotné práce v terénu až po konečné předání zákazníkovi. Zakládáme si na profesionálně odvedené práci k plné spokojenosti každého klienta. Naše zeměměřické skupiny jsou vybaveny přístroji pro příjem signálu GNSS, totálními stanicemi TRIMBLE, nivelačními přístroji Zeiss, vysílačkami, k dispozici mají celkem 8 vozidel. V rámci geodetických prací provádíme:

  • vyhotovení mapových podkladů pro projekční práce
  • zaměření liniových staveb (plynovody, vodovody, elektrická vedení,…)
  • vytyčení stavby či pozemku
  • zaměření skutečného provedení stavby
  • vypracování vlečkových plánů
  • zaměřování jeřábových drah
  • zhotovení geodetických map měst a závodů
  • zpracování stavební dokumentace stávajících objektů
  • geodetické práce pro pozemkové úpravy

Zeměměřická činnost na železnici

S pracemi v oboru železničních geodetických prací máme bohaté zkušenosti. Provádíme nejen zaměření skutečného stavu železnice, vytyčovací práce, vyhotovení drážních a vlečkových plánů, ale k našim činnostem patří i zeměměřická činnost na železnici v rámci optimalizace, modernizace či rekonstrukce trati.

Prodej geodetických pomůcek

Sháníte-li geodetické pomůcky nebo potřebujete-li poradit s jejich výběrem pro konkrétní účely, neváhejte se obrátit na pracovníky naší prodejny geodetických pomůcek, jejichž sehnání je mnohdy problematické nebo finančně náročné. Ať už jde o pásma, nivelační přístroje, nástěnné mapy, latě či speciální techniku, rádi Vám poradíme, případně pomůžeme se speciálními požadavky. Prodejnu geodetických pomůcek naleznete v Hradci Králové přímo vedle magistrátu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gon.cz

Vydáno 15.01.2013
293 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou
Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním ...

Geodetické práce Hradec Králové

Geodetické práce Hradec Králové
Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GON Hradec Králové, a.s. Geodetické práce
WEBOVÁ STRÁNKA
GON Hradec Králové, a.s.
www.gon.cz
Adresa

Adresa

Zemědělská 897
Hradec Králové 500 03

gon@gon.cz
+420 495 580 467


Najdete nás také zde:

ARES
captcha