Návrhy interiérů včetně 3D vizualizace a designová LED světla

Pěkné bydlení je snem mnoha lidí. Často se ale bojíme změn spojených s rekonstrukcí či stavbou, protože si neumíme představit, jak bude vypadat výsledek, a zbytečně se obáváme, že se něco nepovede. Překážkám, jako je tahle, se však můžeme vyhnout, necháme-li si například s návrhem interiéru poradit od zkušeného designéra. Po zhlédnutí jím vytvořené 3D vizualizace se veškeré obavy ze vstupu do neznámého rozplynou. Grafické studio OK3D sortiment si poradí i s těmi nejatypičtějšími řešeními nejen pro váš interiér, a to včetně originálního LED osvětlení z vlastní dílny.


Návrhem interiéru to všechno začíná

OK3D je specialistou na návrhy interiérů všech typů. Máme letité zkušenosti s návrhy interiérů bytů, rodinných domů, ale také celé řady kancelářských prostor. A jistě nám dáte za pravdu, že součástí zajímavého interiéru je také zajímavý nábytek. Pokud bude ten navržený pro vás atypický, návrh interiéru zpracujeme také včetně technické dokumentace potřebné pro zadání daného kousku nábytku do výroby. Výrobu nábytku včetně montáže zajistíme doslova od A do Z, starat se tedy skutečně nemusíte vůbec o nic.

Designová LED světla zajistí nápadité osvětlení interiérů

Díky našemu širokému záběru také jako součást interiéru navrhneme a zrealizujeme nevšední atypická designová LED světla naší vlastní výroby, případně vybereme světla dodávaná našimi osvědčenými dodavateli ze Španělska, Holandska či Itálie. LED světla jsou zejména v poslední době velmi oblíbeným způsobem osvětlení pro svou úspornost. Další, často opomíjenou výhodou LED světel je ale fakt, že umožňují prakticky neomezené možnosti v kreativitě osvětlení interiérů. Práce návrhářů našich LED světel v kombinaci s vysoce kvalitními materiály tak stojí za velmi zajímavými světlenými efekty.

3D vizualizace interiéru i exteriéru

Ať už se rozhodnete postavit, přestavit či rekonstruovat prakticky cokoli, bude se vám nejspíš hodit nejen kvalitní projekt, ale také s ním související vizualizace. I v této oblasti je vám OK3D plně k službám. Právě počítačová 3D vizualizace je totiž tím nejnázornějším způsobem, jak nahlížet na budoucí podobu interiérů či exteriérů bez toho, aby ve skutečnosti ještě vůbec existovaly. Pomocí 3D vizualizace je tak možné snadněji pochopit celé řešení. Umožňují provést virtuální prohlídku, navrhnout varianty půdorysů včetně rozmístění vybavení tak, jak bude v reálu a zpřístupnit tak složitou projektovou dokumentaci i laikům. 3D vizualizaci pro vás zhotovíme pomocí návrhu skicováním v perspektivě a zajistíme také tisk ve fotografické kvalitě.

Světelná reklama atypických řešení

Kromě návrhů interiérů, 3D vizualizace a návrhu a realizace LED světel ale společnost OK3D uplatňuje své zkušenosti také v celé řadě dalších oblastí. Navrhuje a ve firmě OK DESIGN vyrábí například zrcadla s LED osvětlením, stylové doplňky pro bydlení nebo šperky. Zvláštní uplatnění pak OK3D společně s firmou OK DESIGN nalézá v reklamě. Nejen pro reklamní účely totiž navrhujeme a vyrábíme nejrůznější výrobky a stojany z plexi, atypické formy světelné reklamy, světelných LED rámy pro grafiku.

Jsme specialisty pro atypickou designovou výrobu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ok3d.cz

Vydáno 11.06.2014
827 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Světelné LED obrazy jsou nepřehlédnutelnou formou úspěšné reklamy

Světelné LED obrazy jsou nepřehlédnutelnou formou úspěšné reklamy
Potřebujete zviditelnit svoji firmu nebo nový produkt? Světelné LED obrazy jsou ideálním řešením efektivní propagace. Nikdo je nepřehlédne, a díky optimálnímu grafickému zpracování si je potencionální zákazníci vryjí do paměti.

Světelná reklama na míru zajistí skutečně účinnou propagaci firmy

Světelná reklama na míru zajistí skutečně účinnou propagaci firmy
Reklama, která není dobře vidět, jako by ani neexistovala. Pokud proto chcete, aby reklama na vaši firmu nebo nový výrobek, zaujala na první pohled, je pro vás světelná reklama jasnou volbou. Kde se dá dobrá světelná reklama pořídit? Obraťte se na společnost OK design Olomouc, výroba světelné ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OK DESIGN, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OK DESIGN, s.r.o.
www.okdesign.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Vizualizace 3D
Adresa

Adresa

Holická 47
Olomouc 772 00

ok@okdesign.cz
+420 777 790 986


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha