Zakázková výroba a nábytek na míru nemusí znamenat vysokou cenu

Myslíte si, že nábytek na míru je drahý a nemůžete si ho dovolit? Tak to jste na omylu. Stačí, když si vyberete tu správnou firmu. Ve společnosti TRIO interiér nabízíme kompletní vybavení interiérů bytů, kanceláří, škol i hotelů, a to na zakázku a za použití kvalitních materiálů. Působíme ve městech Praha, Mělník, ale i v celém regionu střední a severní Čechy. Pokud tedy bydlíte v jedné z těchto oblastí a hledáte někoho, kdo vám vyrobí nábytek na míru, jsme tu pro vás.

nábytek na míru

Zakázková výroba nábytku bez omezení

Hlavní výhodou společnosti TRIO interiér je její variabilita. Spolupracujeme totiž se širokým spektrem dodavatelů, zakázková výroba nábytku u nás není téměř ničím omezena. Vyrábíme nábytek jak z lamina, tak dýhovaný i z masivu, nezapomínáme při tom ani na kvalitní kování. Přesně na míru vašim potřebám vyrobíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další bytový nábytek.

Nábytek do bytu na míru


Nábytek do kanceláří, škol i hotelů

Nesoustředíme se ale pouze na bytový nábytek na míru. Naše zakázková výroba nábytku je tu i pro majitele hotelů, kanceláří nebo zřizovatele škol a veřejných budov. Bez problému zaměříme i velké prostory, navrhneme vyhovující nábytek, vyrobíme ho a postaráme se také o jeho montáž.

Nezáleží na tom, zda hledáte nábytek do bytu, kuchyňskou linku, vestavěnou skříň nebo potřebujete vybavit kancelář, školu, laboratoř, ubytovnu nebo hotel. Ve společnosti TRIO interiér vám splníme každé přání.

Zakázková výroba nábytku pro každéhoVydáno 15.01.2016
228 Zhlédnutí
Topováno 16.08.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TRIO interiér, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRIO interiér, s.r.o.
triointerier.cz
Adresa

Adresa

Kokořínská 3815
Mělník 276 01

obchod@triointerier.cz
+420 603 543 046


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha