Nejlepší truhlářské řezivo hledejte u firmy Wood Rakušan

Bezpečný sklad, široká nabídka dřevin a letité zkušenosti v oboru jsou to, co dělají z firmy Wood Rakušan jedničku ve zpracování a prodeji řeziva. Nabízíme kvalitní truhlářské i hoblované řezivo, které ocení výrobci nábytku i podlah. Chcete vyrábět ty nejlepší dřevěné výroby? Pak nakupte to nejlepší řezivo.

Truhlářské řezivo

Vyberte si z široké nabídky dřevin

Je pouze na vás, jaký druh řeziva si u nás objednáte. Stabilně nabízíme zhruba osmnáct druhů dřevin, které jsme schopni zpracovat přesně podle vašich požadavků. Vybrat si tak můžete z klasických dřevin, jako jsou dub, buk, modřín, borovice nebo smrk, ale také z vzhledově výraznějších variant jako například třešně, olše, nebo ořechu. Veškeré dřevo, které v naší firmě zpracováváme, pochází z českých certifikovaných lesů a jsou tak tím nejlepším, co můžete dostat.


Truhlářské řezivo odborně sušíme i zpracováváme

Perfektně opracované řezivo je základem pro každého úspěšného truhláře. Ve firmě Wood Rakušan proto sušíme truhlářské řezivo na 8 – 12%, abychom zajistili jeho potřebné vlastnosti. Výřezy na vaše přání nařežeme na prkna a fošny o tloušťce od 25 do 80 mm a délce 3 – 5 m. Snažíme se ale vyhovět všem vašim požadavkům a proto vám po dohodě zpracujeme i jiný rozměr řeziva. V případě zájmu dodáme také odolné vzduchosuché řezivo.

Truhlářské řezivo sušené i vzduchosuché


Z našeho hoblovaného řeziva vyrobíte plot i terasu

Pro výrobu terasových nebo podlahových prken využijte naši nabídku hoblovaného řeziva. Toto řezivo vyrábíme na čtyřstranné, šesti hřídelové fréze a jsme tak schopni hoblovat jak rovné, tak profilové tvary. Materiál vhodný k hoblování vám rádi dodáme z našeho skladu, nebo zpracujeme vámi dodané dřeviny. A jaké výrobky z hoblovaného řeziva vám nabízíme?

• terasová prkna
• plotová prkna
• podlahová prkna
• palubková prkna
• fasádní obkladová prkna


Již 20 let jsme odborníci na řezivo

Rodinná firma Wood Rakušan vznikla již roku 1994. Od této doby se úspěšně věnujeme výrobě a produkci sušeného i vzduchosuchého truhlářského řeziva. Veškerý materiál skladujeme v soukromém skladu v Mladoňovicích poblíž Třebíče, zaručíme vám tak jeho neporušenost a rychlou dostupnost.
Přesto, že si zakládáme především na individuálním přístupu a tradičních postupech, neváháme využít ani nejnovější výrobní postupy. Neustále proto investujeme do nových technologií, abychom zefektivnili výrobní proces a mohli tak uspokojit každé vaše přání. Proto neváhejte a kontaktujte firmu, která dřevu skutečně rozumí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.woodrakusan.cz/

Vydáno 01.02.2016
349 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou
Máte stavební firmu? Jste živnostník a pracujete se dřevem? Vyrábíte nábytek na zakázku, potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Velice rádi vyhovíme a vytvoříme i na míru přesná prkna a fošny. Takto opracované řezivo následně můžete použít při stavbě domu, rekonstrukci, ale také při ...

Společnost Wood Rakušan se zaměřuje na produkci sušeného řeziva, které je určené pro truhlářskou a stavební činnost

Společnost Wood Rakušan se zaměřuje na produkci sušeného řeziva, které je určené pro truhlářskou a stavební činnost
Skladem mají domácí české dřeviny a to kolem 18 druhů, ale mohou zákazníkům nabídnout také vzácnější cizokrajné dřeviny a to na základě domluvy a určení konkrétního typu, který klient požaduje. Snaží se vždy vyhovět všem požadavkům.

Wood Rakušan: V naší firmě dřevu rozumíme

Wood Rakušan: V naší firmě dřevu rozumíme
Sháníte kvalitní palivové dřevo, ale spolehlivého dodavatele hledáte marně? Vsaďte na služby rodinné firmy Wood Rakušan. Již od roku 1994 se úspěšně věnujeme zpracování dřeva pro nejrůznější účely. Všechny produkty včetně palivového dřeva si sami vyrábíme a zaručíme tak jejich nejvyšší kvalitu. V ...
PODSTRÁNKY

Stavební a truhlářské řezivo

Stavební a truhlářské řezivo
Stavební a truhlářské řezivo, prkna, fošny, využití pro stavebnictví i nábytkářství

Palivové dřevo

Palivové dřevo
Měkké i tvrdé palivové dřevo, ekologický a levný způsob vytápění

Podlahová a terasová prkna

Podlahová a terasová prkna
Prodej hoblovaného řeziva ve formě podlahových a terasových prken
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Wood Rakušan Marek Rakušan
WEBOVÁ STRÁNKA
Wood Rakušan
www.woodrakusan.cz
Adresa

Adresa

č. 93
Mladoňovice 675 32

wood.rakusan@volny.cz
+420 603 232 884


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha