Dodávka, prodej palivové dřevo-měkké, tvrdé dřevo, dovoz

Wood Rakušan Marek Rakušan

Dodávka, prodej palivové dřevo-měkké, tvrdé dřevo, dovoz

Wood Rakušan: V naší firmě dřevu rozumíme

Sháníte kvalitní palivové dřevo, ale spolehlivého dodavatele hledáte marně? Vsaďte na služby rodinné firmy Wood Rakušan. Již od roku 1994 se úspěšně věnujeme zpracování dřeva pro nejrůznější účely. Všechny produkty včetně palivového dřeva si sami vyrábíme a zaručíme tak jejich nejvyšší kvalitu. V naší firmě totiž dřevo jenom neprodáváme, my mu opravdu rozumíme.

Palivové dřevo, měkké i tvrdé

Malá firma velkých kvalit

Firma Wood Rakušan se již od svého vzniku zabývá výrobou a produkcí sušeného a vzduchosuchého truhlářského řeziva. Po více než dvaceti letech provozu jsme se stali odborníky v oboru a rozšířili jsme naši činnost o další služby. Zabýváme se tak výrobou hoblovaného řeziva, ale také prodejem palivového dřeva. Naše vlastní skladovací prostory v Mladoňovicích u Třebíče nám umožňují skladovat veškerý materiál tak, aby vám byl ihned k dispozici a jeho vlastnosti zůstaly zachovány.

V naší firmě vsázíme především na pečlivou práci a tradiční postupy. Nebojíme se však využívat nejnovějších technologií, které ještě více zefektivní a urychlí proces výroby. Proto neustále investujeme a zdokonalujeme výrobní postupy tak, abychom uspokojili každé vaše přání.


Palivové dřevo tvrdé, měkké, sypané i skládané

Kvalita palivového dřeva, které vám nabízíme, je pro nás zásadní. Používáme proto pouze dřevo z ověřených lesů s certifikátem PEFC. Nabízíme vám tak to nejlepší měkké i tvrdé palivové dřevo hned několika druhů. Vybrat si u nás můžete z osvědčených českých dřevin vhodných pro všechny druhy kotlů.

Palivové dřevo tvrdé, měkké, sypané i skládané


A jaké druhy dřevin tedy nabízíme?

• smrk
• borovice
• dub
• buk
• bříza
• jasan
• akát

Palivové dřevo na vaše přání nařežeme na stejně dlouhé kusy od 25 cm až do jednoho metru, to vám pak dodáme jako volně sypané nebo skládané. Zvolit si u nás tak můžete nejen druh palivového dřeva, ale také způsob dodání, který vám nejvíc vyhovuje.


Vaše palivové dřevo vám dovezeme až domů

Zaujala vás naše nabídka? Pak navštivte naše internetové stránky nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi vám s výběrem vhodného palivového dřeva poradíme a vypočítáme vám konečnou cenu vaší objednávky. Také o dopravu zboží se rádi postaráme a dřevo dopravíme v dohodnutém termínu až k vám domů. Rozvoz do 20 kilometrů poskytujeme dokonce zdarma, za delší trasu si potom účtujeme symbolický poplatek. V naší firmě Wood Rakušan zaručujeme příjemné jednání a individuální přístup po celou dobu spolupráce, proto neváhejte a nakupujte palivové dřevo od skutečných odborníků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.woodrakusan.cz/

Vydáno 08.02.2016
310 Zhlédnutí
Topováno 16.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou
Máte stavební firmu? Jste živnostník a pracujete se dřevem? Vyrábíte nábytek na zakázku, potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Velice rádi vyhovíme a vytvoříme i na míru přesná prkna a fošny. Takto opracované řezivo následně můžete použít při stavbě domu, rekonstrukci, ale také při ...

Společnost Wood Rakušan se zaměřuje na produkci sušeného řeziva, které je určené pro truhlářskou a stavební činnost

Společnost Wood Rakušan se zaměřuje na produkci sušeného řeziva, které je určené pro truhlářskou a stavební činnost
Skladem mají domácí české dřeviny a to kolem 18 druhů, ale mohou zákazníkům nabídnout také vzácnější cizokrajné dřeviny a to na základě domluvy a určení konkrétního typu, který klient požaduje. Snaží se vždy vyhovět všem požadavkům.

Nejlepší truhlářské řezivo hledejte u firmy Wood Rakušan

Nejlepší truhlářské řezivo hledejte u firmy Wood Rakušan
Bezpečný sklad, široká nabídka dřevin a letité zkušenosti v oboru jsou to, co dělají z firmy Wood Rakušan jedničku ve zpracování a prodeji řeziva. Nabízíme kvalitní truhlářské i hoblované řezivo, které ocení výrobci nábytku i podlah. Chcete vyrábět ty nejlepší dřevěné výroby? Pak nakupte to ...
PODSTRÁNKY

Stavební a truhlářské řezivo

Stavební a truhlářské řezivo
Stavební a truhlářské řezivo, prkna, fošny, využití pro stavebnictví i nábytkářství

Palivové dřevo

Palivové dřevo
Měkké i tvrdé palivové dřevo, ekologický a levný způsob vytápění

Podlahová a terasová prkna

Podlahová a terasová prkna
Prodej hoblovaného řeziva ve formě podlahových a terasových prken
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Wood Rakušan Marek Rakušan
WEBOVÁ STRÁNKA
Wood Rakušan
www.woodrakusan.cz
Adresa

Adresa

č. 93
Mladoňovice 675 32

wood.rakusan@volny.cz
+420 603 232 884


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha