Montáže, servis a revize elektronické požární signalizace

RUDOLF LANGER s.r.o.

Montáže, servis a revize elektronické požární signalizace

Provedení elektro revize není jen formalitou, má řadu důležitých opodstatnění

Uvažovali jste někdy nad tím, v jakém stavu jsou vaše elektroinstalace, respektive některá elektronická zařízení? Pokud nemáte novostavbu a elektroinstalace mají za sebou již několik let funkčnosti nebo je to už dávno, co byla revize elektroinstalací provedena, je třeba se zamyslet nad vykonáním nové elektro revize.

Revize elektroinstalace, Opava

Revize elektroinstalací vám zajistí klid v duši

Jeden z nejprostších důvodů, proč se lidé často shánějí po provedení revize elektro zařízení a elektroinstalací, je být v klidu. To je velmi důležité, jen těžko se vám bude žít nebo pracovat v místě, ve kterém si nebudete stoprocentně jisti jeho bezpečností. Že něco není v pořádku obvykle nezjistíte na první pohled, děje se to skrytě.

Po provedení elektro revize si budete jisti, že je vše tak, jak má být, a pokud není, bude vám doporučeno řešení. Být v klidu, mít klid v duši, klidné spaní… Všechny tyto fráze a sousloví spojuje jedno – mají v sobě „klid“. Mějte jej v sobě i vy a domluvte si revizi elektroinstalace. V Opavě a širokém okolí se prováděním těchto revizí zabývá mnoho let firma Rudolf Langer s.r.o., která zajistí provedení revize až do 1 kV, a to i ve výbušném prostředí.

Revize elektroinstalací


Elektro revize a přístup pojišťoven

Pokud s vámi bude pojišťovna řešit případnou likvidaci pojistné události úrazu, úmrtí nebo požáru ve vaší nemovitosti, hned ze začátku se bude ptát na elektro revize. Pokud předložíte veškeré dokumenty, kterými dokážete, že revize elektroinstalací a zařízení byly provedeny, bude vše v pořádku. V opačném případě však hrozí reálné riziko, že vám bude pojistné plnění zkráceno, v horším případě nebude vůbec vyplaceno.

V takovém případě nehrozí problém s pojišťovnou jen z vaší strany, horší případ nastane, že bude muset likvidaci řešit s pojišťovnou cizí osoba. I té může být pochopitelně plnění zamítnuto a vám poté bude hrozit žaloba z její strany. Elektro revize se provádí u rodinných domů, mnohem větší apel by však měl být kladen na revize firem, kanceláří, provozů či bytů. To však rozhodně neznamená, že by se revize elektroinstalací v RD měly podceňovat.

Elektrorevize


Provádění elektro revize z pohledu zákona

Z pohledu zákona by měly být na pozoru především zaměstnavatelé a majitelé firem. Apel na provádění revizí a tedy zajištění bezpečnosti práce pro zaměstnance je totiž zásadní, odkazy na to nalezneme na mnoha místech v zákoně.

Provozovatel musí dodržet veškeré předpisy, které ukládají povinnost udržovat elektrické zařízení v takovém stavu, aby nemohlo ohrozit zdraví a majetek. Tyto zákony a předpisy nalezneme v zákoníku práce. Zákon se přímo také zmiňuje o nutnosti provádění revizí elektroinstalací a zařízení a o případných sankcích.

Pokud vaše firma, zařízení nebo RD či byt sídlí v Opavě a okolí, využijte služeb firmy Rudolf Langer s.r.o. a domluvte se na provedení revize v co nejkratším čase. S oddalováním revize se také zvětšují případná rizika, související s absencí revizí elektro.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.firmalanger.cz/

Vydáno 18.01.2016
274 Zhlédnutí
Topováno 21.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Revize elektronických zařízení v domech, bytech, firmách i skladech

Revize elektronických zařízení v domech, bytech, firmách i skladech
Elektrická zařízení ve všech objektech musí odpovídat platným normám. Je třeba je udržovat v takovém stavu, aby neohrožovaly zdraví osob či majetek. Elektronická zařízení se ověřují pomocí revizí, jejichž hlavním cílem je vyhodnotit stav zařízení z hlediska bezpečnosti. Společnost RUDOLF LANGER ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RUDOLF LANGER s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RUDOLF LANGER s.r.o.
www.firmalanger.cz
Adresa

Adresa

Kolofíkovo nábřeží 30
Opava 5 747 05

info@firmalanger.cz
+420 736 632 940


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha