Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

ČERNOHORSKÝ s.r.o. Jeřábnické a zemní práce Opava

Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

ČERNOHORSKÝ s.r.o.
Jeřábnické a zemní práce OpavaJeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

Najít profesionála v oblasti jeřábnických prací není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V první řadě je třeba vyhledat firmu, která bude oplývat dostatečným technickým vybavením a bude mít v dané oblasti dostatečné zkušenosti. Musí být také v dosahu z hlediska vzdálenosti a mít přijatelnou cenovou politiku. Mezi odborníky na jeřábnické práce a jeřáby obecně v Moravskoslezském kraji patří firma Černohorský s.r.o.

Autojeřáby, jeřábnické práce, Opava

Autojeřáby firmy Černohorský s.r.o.

Zmiňovaná firma se sídlem v Opavě disponuje autojeřáby Tatra AD-20 a Tatra AD-28, které se liší svými parametry. Podle konkrétní potřeby tak bude určen autojeřáb, který bude pro konkrétní účely vhodný. Autojeřáb AD-20 vyniká nosností 20 tun a dosahem 28 metrů, autojeřáb AD-28 má pak nosnost 28 tun a dosah 34 metrů.

Díky tomu, že firma disponuje autojeřáby, je jejich přeprava jednoduchá a rychlá. V rámci domluvy je autojeřáb dopraven na požadované místo a jeřábník vykoná práci dle domluvy. Díky vysokému dosahu i nosnosti jsou jeřábnické práce vhodné především v oblasti stavebnictví, bouracích prací a výškových staveb. Autojeřáby dokáži přesunout i těžká břemena a výrazně tak usnadnit práci na stavbě. Autojeřáby firmy jsou navíc vybaveny doplňujícím příslušenstvím, díky kterému je možné přenést břemeno prakticky jakéhokoliv tvaru a materiálu.

Autojeřáby Černohorský Opava


Autodoprava a zemní práce

Firma Černohorský s.r.o. se však nezabývá jen jeřábnickými pracemi s autojeřáby. Mimo to nabízí služby autodopravy a zemních prací. Poskytuje autodopravu vnitrostátní i mezinárodní, především pak do zemí Itálie, Německa a Rakouska. Disponuje řadou kvalitních vozů, díky kterým dopraví požadované zboží či objekty na dané místo.

V rámci zemních prací pak firma Černohorský s.r.o. disponuje kladivem JCB 8080, smykovými nakladači UNC 060 a 061, manipulátory, vysokozdvižnými vozíky ad. V rámci zemních a stavebních prací je tak firma schopna poskytnout kompletní služby, od jeřábnických prací přes samotné zemní práce až po přepravu suti a odpadu.

Zemní práce Černohorský - Opava


Práce s autojeřáby v rukou profesionálů

Ovládání autojeřábů a provádění jeřábnických prací patří mezi náročné práce, které vyžadují mnoho zkušeností a odborná školení. Firma zaměstnává profesionální jeřábníky, kteří mají bohaté zkušenosti v obsluze autojeřábů a práci s nimi. Jeřábníci provádí veškerou manipulaci s břemeny různých druhů, a to v závislosti na konkrétní požadavky a přání zákazníka.

Pokud potřebujete využít jeřábnických prací v rámci Moravskoslezského kraje, jen těžko budete hledat vhodnější firmu, než kterou je Černohorský s.r.o. Proškolený personál, kvalitní autojeřáby i další potřebné vybavení a příslušenství společně s dobrou cenou za nabízené služby jsou jasnými důvody k volbě právě této firmy.

Autodoprava Černohorský - OpavaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-109939-cernohorsky-opava

FIREMNÍ ČLÁNKY


Objednávejte výhodně kontejnery na stavební suť či odvoz zeminy

Objednávejte výhodně kontejnery na stavební suť či odvoz zeminy

Stavby, rekonstrukce, demolice či generální úklidy s sebou přináší zpravidla velké množství odpadu. Odvoz zeminy nebo jakéhokoli jiného odpadu je ale často problematická záležitost. Otázkou je nejen jak, ale také kam odpad odvézt. Pro oba dva problémy přináší řešení firma Černohorský s.r.o., která poskytuje kontejnery na stavební suť i další odpady.

Vydáno 21.02.2017
Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Praxe v oblasti zemních a výkopových prací se vždy hodí. Firma Čenohorský s.r.o. provozuje autodopravu, provádí jeřábnické a zemní práce. Potřebujete sehnat firmu na terénní úpravy, výkopové nebo zemní práce na Opavsku? Firma působí po celém Moravskoslezském kraji.

Vydáno 12.09.2017Vydáno 18.01.2016
176 Zhlédnutí
Topováno 14.06.2016