Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

Najít profesionála v oblasti jeřábnických prací není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V první řadě je třeba vyhledat firmu, která bude oplývat dostatečným technickým vybavením a bude mít v dané oblasti dostatečné zkušenosti. Musí být také v dosahu z hlediska vzdálenosti a mít přijatelnou cenovou politiku. Mezi odborníky na jeřábnické práce a jeřáby obecně v Moravskoslezském kraji patří firma Černohorský s.r.o.

Autojeřáby, jeřábnické práce, Opava

Autojeřáby firmy Černohorský s.r.o.

Zmiňovaná firma se sídlem v Opavě disponuje autojeřáby Tatra AD-20 a Tatra AD-28, které se liší svými parametry. Podle konkrétní potřeby tak bude určen autojeřáb, který bude pro konkrétní účely vhodný. Autojeřáb AD-20 vyniká nosností 20 tun a dosahem 28 metrů, autojeřáb AD-28 má pak nosnost 28 tun a dosah 34 metrů.

Díky tomu, že firma disponuje autojeřáby, je jejich přeprava jednoduchá a rychlá. V rámci domluvy je autojeřáb dopraven na požadované místo a jeřábník vykoná práci dle domluvy. Díky vysokému dosahu i nosnosti jsou jeřábnické práce vhodné především v oblasti stavebnictví, bouracích prací a výškových staveb. Autojeřáby dokáži přesunout i těžká břemena a výrazně tak usnadnit práci na stavbě. Autojeřáby firmy jsou navíc vybaveny doplňujícím příslušenstvím, díky kterému je možné přenést břemeno prakticky jakéhokoliv tvaru a materiálu.

Autojeřáby Černohorský Opava


Autodoprava a zemní práce

Firma Černohorský s.r.o. se však nezabývá jen jeřábnickými pracemi s autojeřáby. Mimo to nabízí služby autodopravy a zemních prací. Poskytuje autodopravu vnitrostátní i mezinárodní, především pak do zemí Itálie, Německa a Rakouska. Disponuje řadou kvalitních vozů, díky kterým dopraví požadované zboží či objekty na dané místo.

V rámci zemních prací pak firma Černohorský s.r.o. disponuje kladivem JCB 8080, smykovými nakladači UNC 060 a 061, manipulátory, vysokozdvižnými vozíky ad. V rámci zemních a stavebních prací je tak firma schopna poskytnout kompletní služby, od jeřábnických prací přes samotné zemní práce až po přepravu suti a odpadu.

Zemní práce Černohorský - Opava


Práce s autojeřáby v rukou profesionálů

Ovládání autojeřábů a provádění jeřábnických prací patří mezi náročné práce, které vyžadují mnoho zkušeností a odborná školení. Firma zaměstnává profesionální jeřábníky, kteří mají bohaté zkušenosti v obsluze autojeřábů a práci s nimi. Jeřábníci provádí veškerou manipulaci s břemeny různých druhů, a to v závislosti na konkrétní požadavky a přání zákazníka.

Pokud potřebujete využít jeřábnických prací v rámci Moravskoslezského kraje, jen těžko budete hledat vhodnější firmu, než kterou je Černohorský s.r.o. Proškolený personál, kvalitní autojeřáby i další potřebné vybavení a příslušenství společně s dobrou cenou za nabízené služby jsou jasnými důvody k volbě právě této firmy.

Autodoprava Černohorský - Opava


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-109939-cernohorsky-opava

Vydáno 18.01.2016
185 Zhlédnutí
Topováno 14.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením
Praxe v oblasti zemních a výkopových prací se vždy hodí. Firma Čenohorský s.r.o. provozuje autodopravu, provádí jeřábnické a zemní práce. Potřebujete sehnat firmu na terénní úpravy, výkopové nebo zemní práce na Opavsku? Firma působí po celém Moravskoslezském kraji.

Objednávejte výhodně kontejnery na stavební suť či odvoz zeminy

Objednávejte výhodně kontejnery na stavební suť či odvoz zeminy
Stavby, rekonstrukce, demolice či generální úklidy s sebou přináší zpravidla velké množství odpadu. Odvoz zeminy nebo jakéhokoli jiného odpadu je ale často problematická záležitost. Otázkou je nejen jak, ale také kam odpad odvézt. Pro oba dva problémy přináší řešení firma Černohorský s.r.o., která ...
PODSTRÁNKY

Jeřábnické práce, pronájem autojeřábů

Jeřábnické práce, pronájem autojeřábů
Jeřábnické práce, teleskopické mobilní autojeřáby k pronájmu

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce
Zemní a výkopové práce vlastní technikou v Moravskoslezském kraji, pronájem kontejnerů

Nákladní autodoprava

Nákladní autodoprava
Nákladní autodoprava, transport těžkých nákladů, velkoobjemové kontejnery na suť
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ČERNOHORSKÝ s.r.o. Jeřábnické a zemní práce Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
ČERNOHORSKÝ s.r.o.
www.cernohorskysro.cz
Adresa

Adresa

Heritesova 2523/11
Opava 746 01

jeraby@cernohorskysro.cz
+420 602 785 008


Najdete nás také zde:

ARES
captcha