ČERNOHORSKÝ s.r.o.
Jeřábnické a zemní práce Opava

Vydáno 18.01.2016
164 Zhlédnutí
Topováno 14.06.2016

Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

Najít profesionála v oblasti jeřábnických prací není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V první řadě je třeba vyhledat firmu, která bude oplývat dostatečným technickým vybavením a bude mít v dané oblasti dostatečné zkušenosti. Musí být také v dosahu z hlediska vzdálenosti a mít přijatelnou cenovou politiku. Mezi odborníky na jeřábnické práce a jeřáby obecně v Moravskoslezském kraji patří firma Černohorský s.r.o.

Autojeřáby, jeřábnické práce, Opava

Autojeřáby firmy Černohorský s.r.o.

Zmiňovaná firma se sídlem v Opavě disponuje autojeřáby Tatra AD-20 a Tatra AD-28, které se liší svými parametry. Podle konkrétní potřeby tak bude určen autojeřáb, který bude pro konkrétní účely vhodný. Autojeřáb AD-20 vyniká nosností 20 tun a dosahem 28 metrů, autojeřáb AD-28 má pak nosnost 28 tun a dosah 34 metrů. Díky tomu, že firma disponuje autojeřáby, je jejich přeprava jednoduchá a rychlá. V rámci domluvy je autojeřáb dopraven na požadované místo a jeřábník vykoná práci dle domluvy. Díky vysokému dosahu i nosnosti jsou jeřábnické práce vhodné především v oblasti stavebnictví, bouracích prací a výškových staveb. Autojeřáby dokáži přesunout i těžká břemena a výrazně tak usnadnit práci na stavbě. Autojeřáby firmy jsou navíc vybaveny doplňujícím příslušenstvím, díky kterému je možné přenést břemeno prakticky jakéhokoliv tvaru a materiálu.


Autodoprava a zemní práce

Firma Černohorský s.r.o. se však nezabývá jen jeřábnickými pracemi s autojeřáby. Mimo to nabízí služby autodopravy a zemních prací. Poskytuje autodopravu vnitrostátní i mezinárodní, především pak do zemí Itálie, Německa a Rakouska. Disponuje řadou kvalitních vozů, díky kterým dopraví požadované zboží či objekty na dané místo. V rámci zemních prací pak firma Černohorský s.r.o. disponuje kladivem JCB 8080, smykovými nakladači UNC 060 a 061, manipulátory, vysokozdvižnými vozíky ad. V rámci zemních a stavebních prací je tak firma schopna poskytnout kompletní služby, od jeřábnických prací přes samotné zemní práce až po přepravu suti a odpadu.


Práce s autojeřáby v rukou profesionálů

Ovládání autojeřábů a provádění jeřábnických prací patří mezi náročné práce, které vyžadují mnoho zkušeností a odborná školení. Firma zaměstnává profesionální jeřábníky, kteří mají bohaté zkušenosti v obsluze autojeřábů a práci s nimi. Jeřábníci provádí veškerou manipulaci s břemeny různých druhů, a to v závislosti na konkrétní požadavky a přání zákazníka. Pokud potřebujete využít jeřábnických prací v rámci Moravskoslezského kraje, jen těžko budete hledat vhodnější firmu, než kterou je Černohorský s.r.o. Proškolený personál, kvalitní autojeřáby i další potřebné vybavení a příslušenství společně s dobrou cenou za nabízené služby jsou jasnými důvody k volbě právě této firmy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/autojeraby_cernohorsky