Autobusová doprava, která nezná hranic

Hledáte spolehlivého přepravce, se kterým se na silnicích nebudete bát? Zájezdová doprava je nejlepší v režii společnosti Štefl-TOUR! Sídlíme v Dačicích, ale rozvezeme vás po celé Evropě. Naše motto zní: Hlavně bezpečně. Naši řidiči jsou naprostí profesionálové, kteří vědí, jak se zachovat v každé situaci.

CA Jaroslava Šteflová a Štefl-tour, Dačice:  autobusová doprava

Zájezdová autobusová doprava, kterou si zamilujete

Právě bezpečnost a maximální snaha o spokojenost zákazníků nás žene kupředu. Poskytujeme zájezdovou dopravu, která vás dopraví na místo vaší dovolené pohodlně a včas. Každá dovolená začíná už v autobuse, proto náš vozový park neustále modernizujeme a přizpůsobujeme ho vašim potřebám. Díky tomu funguje naše zájezdová doprava i na dlouhé vzdálenosti. Pořádáme pro vás pobytové, poznávací, jednodenní, ale také kulturní zájezdy. U nás si zájezd vybere aktivní dobrodruh, milovník lenošení i kulturní estét.
Zájezdová doprava Štefl-TOUR vás dopraví do blízkých i vzdálených míst. U nás tak můžete vybírat ze zájezdů na hory (Německo, Rakousko, atd.), z pobytů u moře (Itálie, Chorvatsko), ale také z relaxačních aktivit např. v Maďarsku. V předvánočním čase vás zase Štefl-TOUR dopraví do vyhlášených míst s adventními trhy. Vychutnejte si atmosféru předvánočního Rakouska, Německa nebo Maďarska. U nás si přijdou na své také milovníci vody. Zajišťujeme zájezdovou dopravu do vyhlášených resortů, např. Tropical Islands nebo BAD FUSSING v Německu nebo termální lázně Györ Ráb v Maďarsku.

Pobytové zájezdy


Se Štefl-TOUR za nákupy i kulturou

Každý chce poznávat svět a často zapomíná na to, jak je Česká republika krásným místem. Ve Štefl-TOUR si moc dobře uvědomujeme rozmanitost naší země a proto poskytujeme zájezdovou autobusovou dopravu i v rámci Česka. Vydejte se se Štefl-TOUR po toulkách Českou republikou. Zavezeme vás na veletrh HOBBY JARO nebo PODZIM do Českých Budějovic, do Pohádkové vesničky ve Žďárských vrších a do dalších malebných míst naší republiky.
Štefl-TOUR má připravenou bohatou nabídku také pro milovníky kultury. Zajišťujeme zájezdovou autobusovou dopravu na nejrůznější kulturní akce v Česku. Neseďte doma a raději si vychutnejte dech beroucí atmosféru tuzemských divadelních a hudebních představení. Zájezdová doprava Štefl-TOUR vás spolehlivě dopraví na muzikál Fantom opery do Prahy, do otáčivého hlediště v Českém Krumlově na představení Pes baskervillský nebo na brněnský koncert kapely SMOKIE.
Navštivte webové stránky Štefl-TOUR a přesvědčte se o naší bohaté kulturní nabídce zájezdové dopravy.

Zájezdy za kulturou


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stefl-tour.cz

Vydáno 01.02.2016
617 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vydejte se poznávat Evropu se Štefl-tour a užijte si bezpečné cestování

Vydejte se poznávat Evropu se Štefl-tour a užijte si bezpečné cestování
Hledáte spolehlivého autodopravce? Už nehledejte a vyberte si zájezdovou dopravu Štefl-tour, která vás dopraví do blízkých i vzdálených míst. Na trhu působíme od roku 1990 a sídlíme v jihočeských Dačicích. Poskytujeme bezpečnou dopravu, která vás na dovolenou doveze pohodlně a včas. Nabízíme také ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CA Jaroslava Šteflová a Štefl-tour autobusová doprava
WEBOVÁ STRÁNKA
CA Jaroslava Šteflová a Štefl-tour autobusová doprava
www.stefl-tour.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Nabídka
Adresa

Adresa

Havlíčkovo náměstí 102/I
Dačice 380 01

cestovka@stefl-tour.cz
+420 384 420 361


Najdete nás také zde:

ARES
captcha