Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Společnost Ferrum je vaše ocelová jistota v oblasti prodeje hutního materiálu, ekologické likvidace autovraků, výroby ocelových roštů, zámečnické výroby, ale i v jiných oblastech zpracování kovů. Používá ty nejkvalitnější materiály a dbá na maximální spokojenost svých klientů ve všech oblastech své činnosti.

Ohýbání profilů - Ferrum

Ekologická likvidace autovraků od společnosti Ferrum vás nic nestojí

Překáží vám v garáži či ve dvoře nepojízdný vrak zralý akorát tak na likvidaci? Společnost Ferrum vás zbaví starého auta rychle a především ekologicky. Odvezte svůj starý vůz do autovrakoviště v Moravských Budějovicích, kde jej zaměstnanci společnosti Ferrum ekologicky zlikvidují podle příslušných zákonů a také zcela zdarma. Šetřete životní prostředí ekologickou likvidací autovraků. Nic vás to nestojí. Jen tím získáte – například místo v garáži pro nový vůz.

Kontakty na autovrakoviště


Výroba ocelových roštů - i na míru

Společnost Ferrum mimo jiné vyrábí i kvalitní lisované a svařované ocelové podlahové rošty včetně protiskluzové úpravy. Stejně tak vyrábí také odolné schodišťové stupně, žebříčkové příčky, zábradlí a další konstrukční výrobky. Všechny tyto produkty mají příslušné certifikáty od technického a zkušebního stavebního ústavu v Praze v souladu s příslušnými nařízeními vlády. Díky tomu si můžete být zcela jisti prvotřídní kvalitou ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů, žebříčkových příček, zábradlí i jiných ocelových výrobků od společnosti Ferrum.

Vše zhotovuje nejen v klasických rozměrových řadách dle ČSN, ale dokonce i v atypických rozměrech, a to i v různých úpravách například právě i s protiskluzovou úpravou, která uživatele ochrání před nebezpečným pádem. Samozřejmě jsou možné i nejrůznější povrchové úpravy a barvy. Společnost Ferrum vychází svým klientům maximálně vstříc. V každé maličkosti.


U firmy Ferrum najdete širokou nabídku kvalitních hutních materiálů

Součástí služeb společnosti Ferrum je také velkoobchodní prodej hutního materiálu, který se vám hodí při stavbách, rekonstrukcích, výrobě i jiných činnostech. Využijte výhodných cen a nakupte plechy, ocelové profily, trubky, ocelové tyče, betonářskou ocel, ocelové pásky, kruhový drát, podlahové rošty a jiný hutní materiál, na který se můžete stoprocentně spolehnout. Firma zaručuje nejvyšší kvalitu prodávaných materiálů a poskytuje nejen v oblasti prodeje hutních materiálů odborné poradenství. Práci s hutními materiály se totiž věnuje už od roku 1993. Hutní materiál, který nabízí, si můžete v klidu prohlédnout a vybrat v prostorném a přehledném skladu v Moravských Budějovicích či v Třebíči. Nemáte-li nakoupené zboží jak převézt, společnost Ferrum pro vás zařídí i spolehlivou nákladní autodopravu do místa určení.

Velkoobchodní prodej hutního materiálu


Zámečnická výroba s láskou k oceli

Více než dvacetiletou tradici má i kvalitní a profesionální zámečnická výroba. Dlouholeté zkušenosti v kombinaci s kvalitními materiály, moderními technologiemi a precizní prací zámečníků společnosti Ferrum dávají vzniknout prvotřídním výrobkům. V jejich sortimentu najdete ocelové palety, boxpalety, zábradlí i menší kovové konstrukce. Vytváří i kovové konstrukce a výrobky zcela podle představ svých klientů.


Kvalita a ocelová jistota

Společnost Ferrum se specializuje na mnohé oblasti související se zpracováním kovů, na ekologickou likvidaci autovraků i velkoobchod hutních materiálů. Nebojte se využít také jejich odborné poradenství, neboť právě díky dlouholetým zkušenostem v oboru máte vždy jistotu, že vám zaměstnanci nejen skvěle poradí, ale také pro vás vyrobí ty nejkvalitnější produkty a dodají vám ten nejlepší hutní materiál.

Naši aktuální nabídku najdete zde


Více informací naleznete na našich stránkách  https://ferrum-mb.cz/

Vydáno 12.06.2014
247 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL
Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. ...

Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí

Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí
Zbavit se starého automobilu podle platné legislativy je stejně důležitý úkol, jako zajistit odstranění kovového odpadu. Společnost Ferrum s.r.o. poskytuje v Moravských Budějovicích služby kovošrotu a autovrakoviště za výhodných podmínek, díky čemuž své zákazníky odpadu nejen zbaví, ale také ...

FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další

FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další
Hutní materiál, ocelové rošty, ale i kovošrot a likvidace autovraků. To je jen malá část činností, kterými se zabývá společnost FERRUM s.r.o. Kromě toho mezi naše služby patří pálení trubek a plechů laserem i plazmou, výroba sítí do betonu a v neposlední řadě také zámečnictví a mnohé další.

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta
Podlahové rošty jsou pro svou univerzálnost, jednoduchost, stabilnost i pevnost velmi oblíbeným konstrukčním řešením pro použití na úniková schodiště, lávky, jako kryty odtokových žlabů, montážních jam atp. Často jsou tyto rošty důležitým funkčním prvkem u průmyslových staveb, např. v chemických ...

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně
Prodej hutního materiálu, výroba ocelových roštů, zámečnická výroba, pálení trubek a plechů plazmou či laserem nebo ohýbání betonářské oceli? To i mnohem více patří do nabídky společnosti FERRUM. Chcete i vy poznat naši firmu detailněji, prohlédnout si naše výrobky nebo se na něco zeptat? Již brzy ...

Ferrum - kovovýroba od A do Z

Ferrum - kovovýroba od A do Z
Už více než dvacet let společnost Ferrum poskytuje širokou nabídku služeb v oblasti kovoprůmyslu. V sortimentu nabízených služeb najdete velkoobchod hutního materiálu, zámečnickou výrobu, ekologickou likvidaci autovraků, pálení CNC laserem, pálení CNC plazmou, výrobu na ohraňovacím lisu, skružování ...
PODSTRÁNKY

Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu
Hutní materiál – ocelové profily, tyče, plechy, trubky, betonářská ocel, dráty, ocelové pásky

Výroba podlahových roštů

Výroba podlahových roštů
Výroba ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů a žebříkových příček

Kovošrot

Kovošrot
Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FERRUM s.r.o. Hutní materiály
WEBOVÁ STRÁNKA
FERRUM s.r.o.
ferrum-mb.cz
Adresa

Adresa

Chelčického 260
Moravské Budějovice 2 676 02

ferrum@ferrum-mb.cz
+420 568 404 011


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha