Netrapte se s papírováním, svěřte účetnictví odborníkům

Podnikání, to není jen vyřizování zakázek. Podnikatelé se musí také každý měsíc vypořádat s haldou papírů, které jim často berou mnoho času a energie. Je to i váš případ? Pak se obraťte na Účetní družstvo Domažlice. My vaše účetnictví i daňovou evidenci zpracujeme a osvobodíme vás od nekonečného papírování.

Účetní družstvo Domažlice

Účetnictví a daňová evidence už vám nebudou přidělávat vrásky

Účetní družstvo Domažlice poskytuje kompletní účetní služby podnikatelům na Plzeňsku už řadu let. Jsme tak schopni se dlouhodobě starat o vaše účty, ale také udělat vám v nich pořádek jednorázově. S účetnictvím vám přijdeme pomoci až k vám domů, vy tak budete mít přehled o každém našem kroku. Nemáte čas se papírováním zdržovat? Nevadí. Stačí nám poskytnout materiály, my vše vyřídíme externě a ve smluveném termínu vám hotové účty předáme.

Také daňová evidence a neustále změny v daňových přiznáních dělají nezkušeným podnikatelům problémy. I pro tyto případy je tu naše Účetní družstvo Domažlice. Poradíme vám, jak správně vést daňovou evidenci, nebo za vás její správu dlouhodobě převezmeme. Máme také dokonalý přehled o aktuálních úředních požadavcích. Každé daňové přiznání tak díky našim službám vyplníte správně a vyhnete se tak nepříjemnostem.


Pravidelné mzdy udělají radost nejen vašim zaměstnancům

Nepořádek v docházce, a s tím související pozdní nebo neodpovídající vyplacení mzdy. Který podnikatel se s podobným problémem alespoň jednou nesetkal. Účetní družstvo Domažlice proto nabízí kompletní zpracování a vedení mezd soukromníkům i velkým firmám. Postaráme se o to, aby vaši zaměstnanci včas dostali výplatu v odpovídající výši. Vy ušetříte čas, ale především získáte spokojené zaměstnance, kteří budou mít pocit jistoty.


Účetní poradenství i ekonomické poradenství posune vaši firmu kupředu

Účty si vedete sami, ale nevíte si rady s konkrétním dokumentem? Přesně pro vás je tu naše účetní poradenství. Poradíme začínajícímu podnikateli, který s vedením účetnictví nemá zkušenosti i řediteli firmy, který si neví rady s novou vyhláškou. I ten nejmenší detail vám může později zkomplikovat život, proto neváhejte a obraťte se na naše poradce.

Vedení firmy není v dnešní době legrace. V naší firmě se proto snažíme podnikatelům na Plzeňsku pomáhat tak, aby prosperovali i v době nečekaných ekonomických krizí. Díky našemu ekonomickému poradenství se naučíte jak postupně zlepšit strukturu nákladů a zvýšit efektivitu podnikání. Chcete mít prosperující firmu, která má dokonalý přehled o svém účetnictví? Tak se obraťte na Účetní družstvo Domažlice ještě dnes.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/udd

Vydáno 18.01.2016
33 Zhlédnutí
Topováno 20.08.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Účetní družstvo Domažlice
WEBOVÁ STRÁNKA
Účetní družstvo Domažlice
www.edb.cz
Adresa

Adresa

náměstí Míru 45
Domažlice 344 01

ucetnidruzstvo@ucetnidruzstvo.cz
+420 379733211-17


Najdete nás také zde:

ARES
captcha