E-shop - výběr z mnoha dřevěných produktů prvotřídní kvality a moderního designu

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

E-shop - výběr z mnoha dřevěných produktů prvotřídní kvality a moderního designu

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční obkladové desky, jež získaly prestižní ocenění Interzum Award, zásadním způsobem promění i váš interiérový prostor.

Obkladové desky, obložení stěny, FK DŘEVĚNÉ LIŠTY

Plastické obkladové desky z masivního dřeva

Designové obkladové panely STEPWOOD® jsou vyrobeny z dřevěných lamel, jež jsou střídavě řazeny. Tím dochází k vytvoření plastického vzhledu. Desky slouží jako kreativní materiál pro obložení stěny a dílčích částí interiéru. Obklady tohoto typu vynikají svou variabilitou, univerzálností a samozřejmě i atypickým působivým vzhledem.

Při výběru obkladových desek si zvolíte požadovaný typ dřeva. Desky STEPWOOD® se standardně vyrábí ze smrkového, dubového, ořechového či bukového dřeva, po domluvě však lze zajistit výrobu i z netradičních dřevin. Váš interiér tak ozdobí třeba plastické desky z modřínu nebo cedru. Volitelný je také druh povrchové úpravy, tloušťka a barva.

Obkladové desky z masivního dřeva vytváří 3D efekt a zkrášlí každý interiér


Pro obložení stěny i stropu

Dřevěné obkladové panely vynikají svou univerzálností, běžně se používají pro obložení stěny i stropu. Je pak jen na fantazii a záměru zákazníka, použije-li desky STEPWOOD® pro zvýraznění konkrétních dílčích částí v místnosti nebo pro pokrytí celých prostor.

Je třeba též upozornit, že zmiňované desky jsou ideální volbou nejen z hlediska estetického, ale také zdravotního. Použití prvků z masivního dřeva v interiéru vede k úpravě mikroklimatu, filtruje nepříjemné pachy a udržuje vlhkosti na optimální úrovni. Použití STEPWOOD® obkladů také zlepší statické i izolační vlastnosti ploch, na kterých jsou umístěny.

Obklady z masivního dřeva prospívají našemu zdraví, jejich instalaci navíc zvládne i laik


Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý

Obkladové desky jsou navržené tak, aby jejich instalace byla bezproblémová a jednoduchá. Z toho důvodu má každý panel po svém obvodu drážku, díky čemuž lze zajistit rychlé, snadné a bezpečné napojování. Samotné upevnění se provádí dvěma způsoby podle typu povrchu. První metodou je lepení, druhou upevnění pomocí spon na vyrovnávací lišty.

Výrobcem originálních kreativních obkladových panelů STEPWOOD® pro obložení stěn i stropů je společnost FK dřevěné lišty spol. s r.o. Díky své dlouholeté tradici, píšící se již od roku 1928, neustále pracuje na zdokonalování materiálů a vyráběných produktů. Snaží se nabízet dřevo s přidanou hodnotou a výše popisované obklady jasně dokazují, že se to skvěle daří.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fklisty.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Společnost FK dřevěné lišty je firma, která nabízí dřevěné lišty, madla i větrací mřížky. Vše můžete pohodlně nakoupit jak ve vzorkové prodejně v Bojanovicích u Znojma, kde máme skladem více než 1000 druhů zboží, tak i nově na e-shopu www.drevenelisty.eu, kde najdete kompletní nabídku.

Vydáno 27.01.2016
Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Obkladové desky z masivního dřeva z řady STEPWOOD® jsou spojením kvalitního přírodního materiálu, precizního zpracování a moderního designu. 3D efekt designových desek bude zajímavým a originálním prvkem každého interiéru.

Vydáno 26.01.2014
Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Dřevo je materiálem, které nachází uplatnění při výrobě nábytku. Nejprve je však potřeba z něj vyrobit patřičné dřevěné desky. Tím se zabývá mnohaletá společnost FK dřevěné lišty, která vám může obstarat vysoce kvalitní desky, madla, lišty i mřížky ze dřeva, a to na míru vašim potřebám.

Vydáno 27.07.2017
Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

S designovou deskou dukta® nabízíme další ekologický výrobek určený do interiéru. Vzhledem ke své tvárnosti a průhlednosti nabízejí desky dukta® výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku.

Vydáno 22.03.2016
Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Madla na zábradlí patří mezi často opomíjené prvky, které však do značné míry ovlivňují vzhled interiérů a současně se podílí na zajištění bezpečného pohybu. Madla do zábradlí se používají na schodištích, ale také třeba v obchodních centrech, kde současně slouží jako opěrné plochy. Společnost FK dřevěné lišty, působící na trhu od roku 1993 a jejíž tradice sahá až k roku 1928, se zabývá mimo jiné právě výrobou dřevěných madel různých provedení a má řadu klientů z české, ale také zahraniční soukromé i komerční sféry.

Vydáno 28.01.2016
Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Použití těch nejkvalitnějších materiálů, moderních a osvědčených metod zpracování, mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby ze dřeva, spolupráce se zkušenými architekty a špičková logistika jsou hlavními přednostmi firmy FK dřevěné lišty – specialisty na zakázkovou výrobu ze dřeva.

Vydáno 17.02.2014
FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

Firma FK dřevěné lišty se již od roku 1928 zabývá výrobou kvalitních produktů ze dřeva. Nabídka tohoto spolehlivého a kompetentního obchodního partnera zahrnuje nejen dřevěné lišty, dřevěné profily, rámy a madla, ale také zakázkovou výrobu ze dřeva včetně atypických výrobků.

Vydáno 26.01.2014
Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Široký sortiment produktů společnosti FK dřevěné lišty zahrnuje kromě dřevěných lišt, designových desek a dalšího nábytkového příslušenství také pestrý výběr dřevěných madel do zábradlí a příslušenství k madlům. Vše ve špičkové kvalitě a s komplexními službami.

Vydáno 21.01.2014Vydáno 01.02.2016
1217 Zhlédnutí
Topováno 24.08.2020

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva