FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Madla na zábradlí patří mezi často opomíjené prvky, které však do značné míry ovlivňují vzhled interiérů a současně se podílí na zajištění bezpečného pohybu. Madla do zábradlí se používají na schodištích, ale také třeba v obchodních centrech, kde současně slouží jako opěrné plochy. Společnost FK dřevěné lišty, působící na trhu od roku 1993 a jejíž tradice sahá až k roku 1928, se zabývá mimo jiné právě výrobou dřevěných madel různých provedení a má řadu klientů z české, ale také zahraniční soukromé i komerční sféry.

Madla do zábradlí, FK DŘEVĚNÉ LIŠTY

Výroba dřevěných madel na míru

Společnost FK dřevěné lišty se zabývá výrobou dřevěných madel na míru a svým klientům poskytuje individuální přesné řešení. Bez problému tak zajistí i výrobu atypických madel. Pokud hledáte madla do zábradlí s osvětlením či s opěrnou plochou, vaše požadavky budou splněny.

Každé zábradlí musí být vybaveno kvalitním, pohodlným a bezpečným madlem. Právě díky individualitě bude každý produkt výsledkem velkého snažení řady odborníku, přesně sedne na konkrétní typ zábradlí, a to bez kompromisů. Samotný proces výroby madel probíhá v krátkých termínech, a to i v případě objemnější zakázky. Firma disponuje moderní technologií a dokáže zpracovat i větší množství dřeva v krátkých termínech.

Individuální, kvalitní, přesná, přírodní, bezpečná. Taková jsou madla firmy FK dřevěné lišty


Různé typy madel

Společnost se zabývá výrobou madel nejrůznějších typů. K dispozici jsou kruhová madla, dostupná jako metrové zboží ve standardních délkách 80 až 400 cm, stejně tak i profilová madla. Kromě běžných typů madel do zábradlí naleznete v portfoliu výrobků také atypické druhy s osvětlením nebo opěrnou plochou. Výjimkou nejsou ani kvalitní odolná madla pro exteriérové použití. Nezapomeňme zmínit ani madla oblouková. Firma dodává také nejrůznější doplňky pro madla od ukončení přes úchyty, spojování, kulatiny až po sloupy či koule.

Kruhová, profilová i atypická madla na výběr v eshopu


Odborné servisní práce

Hledáte-li odborníka pro servisní práce v této oblasti, i zde vám firma FK dřevěné lišty nabídne své služby. Zajišťuje truhlářské práce všeho druhu, postará se třeba o opracování hran dřevěných madel, lakování UV lakem apod. Firma dále zajišťuje výrobu celé řady dřevěných doplňků, designových obkladových desek a lišt. Váš interiér tak ozdobí nejen madla do zábradlí, ale třeba i kreativní luxusně vypadající dřevěná obložení.


Pro individuální objednávky i velké projekty

Výroba dřevěných madel na míru a dalších produktů je určena jak pro soukromé, tak komerční účely. Ať už potřebujete vybavit krátké zábradlí v rodinném domu vkusně vypadajícím madlem nebo potřebujete zajistit madla pro velký projekt (obchodní centra, budovy veřejné správy, sociální zařízení apod.), budete se službami firmy spokojeni

Kruhová, profilová i atypická madla pro vaše zábradlíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.fklisty.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční obkladové desky, jež získaly prestižní ocenění Interzum Award, zásadním způsobem promění i váš interiérový prostor.

Vydáno 01.02.2016
Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Společnost FK dřevěné lišty je firma, která nabízí dřevěné lišty, madla i větrací mřížky. Vše můžete pohodlně nakoupit jak ve vzorkové prodejně v Bojanovicích u Znojma, kde máme skladem více než 1000 druhů zboží, tak i nově na e-shopu www.drevenelisty.eu, kde najdete kompletní nabídku.

Vydáno 27.01.2016
Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Obkladové desky z masivního dřeva z řady STEPWOOD® jsou spojením kvalitního přírodního materiálu, precizního zpracování a moderního designu. 3D efekt designových desek bude zajímavým a originálním prvkem každého interiéru.

Vydáno 26.01.2014
Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Dřevo je materiálem, které nachází uplatnění při výrobě nábytku. Nejprve je však potřeba z něj vyrobit patřičné dřevěné desky. Tím se zabývá mnohaletá společnost FK dřevěné lišty, která vám může obstarat vysoce kvalitní desky, madla, lišty i mřížky ze dřeva, a to na míru vašim potřebám.

Vydáno 27.07.2017
Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

S designovou deskou dukta® nabízíme další ekologický výrobek určený do interiéru. Vzhledem ke své tvárnosti a průhlednosti nabízejí desky dukta® výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku.

Vydáno 22.03.2016
Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Použití těch nejkvalitnějších materiálů, moderních a osvědčených metod zpracování, mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby ze dřeva, spolupráce se zkušenými architekty a špičková logistika jsou hlavními přednostmi firmy FK dřevěné lišty – specialisty na zakázkovou výrobu ze dřeva.

Vydáno 17.02.2014
FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

Firma FK dřevěné lišty se již od roku 1928 zabývá výrobou kvalitních produktů ze dřeva. Nabídka tohoto spolehlivého a kompetentního obchodního partnera zahrnuje nejen dřevěné lišty, dřevěné profily, rámy a madla, ale také zakázkovou výrobu ze dřeva včetně atypických výrobků.

Vydáno 26.01.2014
Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Široký sortiment produktů společnosti FK dřevěné lišty zahrnuje kromě dřevěných lišt, designových desek a dalšího nábytkového příslušenství také pestrý výběr dřevěných madel do zábradlí a příslušenství k madlům. Vše ve špičkové kvalitě a s komplexními službami.

Vydáno 21.01.2014Vydáno 28.01.2016
307 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2016

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva